Jubiliejiniame UNICF vaikų bėgime – stulbinanti varžybų dvasia

UNICEF bėgime „Už kiekvieną vaiką“ gero nusiteikimo netrūko nei patiems mažiausiems vos dvejų metukų bėgikams, nei vyresniems dvylikamečiams, nei jų geranoriškiems tėveliams. Visus juos suvienijo bendras tikslas – padėti nukentėjusiems po žemės drebėjimų Nepalo vaikams.

59

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jubiliejiniame UNICF vaikų bėgime – stulbinanti varžybų dvasia

2,5 m. mažylės Medos tėvai Tada ir Milena puikiai supranta, kad jų atžala dar per maža suvokti, kokiu prasmingu tikslu vedini Vingio parke susirinko tiek daug vaikų. Medai kol kas tai tiesiog smagus laiko praleidimas, tačiau mergaitės tėtis įsitikinęs, kad ugdyti pamatines vertybes vaikams reikia nuo pat mažumės: „Mums svarbu išauklėti atjaučiantį ir suprantantį kitus vaiką, kuris užaugtų geru žmogumi, visuomenės nariu. Labai vertinu tokią UNICEF iniciatyvą, nes bėgimo metu akcentuojama ne tik sporto nauda, bet ir lavinamas pagalbos teikimo kitam malonumas.“

Medos mama Milena pridūrė, kad nesvarbu, kur esame, Lietuvoje ar Azijoje, visi mes – šio pasaulio piliečiai, todėl labai malonu ir džiugu matyti tiek daug tėvelių ir vaikų, neatsukančių nugaros pasaulio mažųjų problemoms.

REKLAMA

O štai mažoji bėgikė 5 m. Viltė UNICEF bėgime dalyvauja jau antrą kartą ir medaliai jai nėra tokie svarbūs, kaip pačio bėgimo prasmė: „Noriu padėti mažiems pasaulio kūdikėliams“, – nuoširdumu tryško Viltė.

Vaikams bėgimas buvo ypatingas dar ir tuo, kad juos palaikė, o paskui ir medalius įteikė žinomi Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio atstovai, taip pat neabejingi pasaulio problemoms.

Kaip sakė daininkas Edgaras Lubys, „Toks turiningai praleistas laikas leidžia priminti visuomenei, kad pasaulyje dėl būtiniausių gyvenimo sąlygų stokos masiškai miršta vaikai, o mes galime ir net privalome jiems padėti.“

Renginyje be E. Lubio dalyvavo ir kiti žinomi Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio atstovai: Olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva, TV laidų vedėja ir receptų knygų autorė Beata Nicholson, aktorius Giedrius Savickas, treneris Jean Claude, meteorologas Naglis Šulija, „Miss Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, „Miss Lietuva 2014“ Agnė Kavaliauskaitė, Muay Thai čempionas Sergej Maslabojev, sportininkas ir muzikantas Vytautas Medineckas-Ironvytas ir kiti.

Per ketverius metus UNICEF vaikų bėgime už pasaulio vaikus bėgo per 3 605 mažųjų Lietuvos piliečių. Tik visų dalyvavusių ir bėgusių mažųjų ambasadorių dėka UNICEF atkreipė dėmesį į sunkią vaikų padėtį pasaulyje, išgelbėjo 2 196 vaikus išsekusius dėl prastos mitybos ir tapo didžiausiu bei prasmingiausiu vaikų bėgimu Lietuvoje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų