Joninių naktį – chaosas keliuose: pareigūnai susiėmę už galvų

Joninės ilgam įsimins beveik šimtui girtų vairuotojų. Mat jiems už vairavimą apsvaigus iškeltos baudžiamosios bylos. Girti vairuotojai pridarė rūpesčių ne tik sau, bet ir kitiems - sukėlė avarijas.

Štai Šilutės rajone vertėsi gerokai apgirtusios kompanijos opelis, vienas vyriškis per avariją iškrito, kiti buvo prispausti automobilyje.

Štai koks chaosas girto vairuotojo sukeltoje avarijoje. Netoli Šilutės, prie Gaidelių „Opel Vectra“ nuvažiavęs nuo kelio rėžėsi į griovio šlaitą ir apsivertė. Vienas vyras iškrito, atskubėję gelbėtojai dar tris vyrus ir moterį rado prispaustus automobilyje. Beveik visus ką tik pavyko ištraukti, dabar priekyje keleivio vietoje sėdinčio vyro eilė. Liudininkė sako, kad avariją pamačiusi vos jai įvykus – ką tik apvirtęs automobilis dar ir rūko.

Į avarijos vietą atvažiuoja daugiau greitųjų. Visiems važiavusiesiems reikia medikų pagalbos. Žmonės sužeisti palyginti nesunkiai – visiems daugiausiai tik praskeltos galvos.

Kuris vairavo – aiškinasi policija. Automobiliu važiavo keturi vyrai ir moteris: sutuoktiniai, jų sūnus ir draugai. O štai vaizdai iš avarijos Lazdijų rajone. Apie 22 val. prie Mikabalių „Audi“ išvažiavo į priešpriešinę ir susidūrė „Mazda“. Ar „Audi“ vairuotojas buvo blaivus – aiškinasi ekspertai – avarijos kaltininkas žuvo. Per avariją nukentėjo dar penki žmonės – keleiviai iš abiejų automobilių paguldyti į ligoninę, o „Mazdos“ vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

REKLAMA

Netoli Alytaus susidūrus jaunuolių vairuojamiems BMW ir „Audi“ nukentėjo trys nepilnamečiai iš pastarojo automobilio. Avarija įvyko, kai BMW stabtelėjo pasukti, o „Audi“ rėžėsi į BMW užpakalį. Kelių policija praneša, kad per Joninių savaitgalį įvyko 30 avarijų, per jas du žmonės žuvo, o beveik pusšimtis sužeista. Visą savaitgalį visoje Lietuvoje vyko reidai.

Šitam vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, tačiau tokių jau niekas ir neskaičiuoja, tik tokius.

Beje, policija praneša tik apie tuos, kurie įpūtė daugiau nei pusantros promilės ir užsidirbo baudžiamąją bylą. Tokių visoje Lietuvoje net 97 – tiek suaugusiųjų yra ne kiekvienam Lietuvos kaime. O lengvai apgirtusių, kuriems gresia tik administracinė atsakomybė, sulaikyta veikiausiai ne mažiau.

Plačiau apie tai TV3 reportaže


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų