Maždaug dešimt dabartinio Seimo narių ketina visam laikui užverti parlamento duris. Daugumos jų motyvas – amžius ir sveikata.

Iš 139 dabartinio Seimo narių vos 10–12 čia dirbti greičiausiai nebegrįš niekada – kandidatuoti per artėjančius parlamento rinkimus jie nebeketina, rašo „Kauno diena“.

Tarp jų yra ir Seimo senbuvių, ir politikos naujokų. Galutinai aišku: kitame Seime nebedirbs Liberalų sąjūdžio atstovas Kęstutis Glaveckas ir jo žmona konservatorė Rūta Rutkelytė. Ir vienas, ir kitas turi sveikatos problemų ir, pasak jų pačių, nori daugiau laiko skirti sau.

„Ateina laikas, reikia ir jauniems užleisti vietą. Labai gaila trauktis, bet toks gyvenimas“, – sakė K. Glaveckas. Tiesa, jis yra Liberalų sąjūdžio kandidatų į Seimą sąraše, nors vienmandatėje apygardoje nebesikaus.

Kuriam laikui iš politikos traukiasi ir Liberalų sąjūdžio narys, antrą kadenciją Seime dirbantis Audrius Endzinas.

Nebevarstyti parlamento durų pasiruošę ir daugiau politikų, vienas jų – konservatorius Česlovas Stankevičius.

Jau kurį laiką kalbama, kad iš politikos galėtų trauktis kitas garbaus amžiaus politikas socialdemokratas Česlovas Juršėnas. Tačiau, partijos vadovybės tikinimu, jis rinkimuose dalyvaus. Nedalyvauti rinkimuose kurį laiką svarstė vienintelis socialdemokratas – Jonas Juozapaitis. Bet persigalvojo.

Tarp neapsisprendusiųjų – konservatorius Liudvikas Sabutis, su Tautos prisikėlimo partija į Seimą patekęs Mantas Varaška, kuris susilažino su Liberalų ir centro frakcijos seniūnu Algiu Čapliku, kad į kitą Seimą tikrai neis. Likti politikoje nebeketina ir Arūno Valinsko į Seimą atvesta žmona I. Valinskienė, pats A. Valinskas tęsti politinę karjerą ambicijų turi.


Rašyti komentarą...
O
Oi,klystate!
2012-07-24 10:37:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Česlovas Juršėnas,tai "geriausiomis" bolševikų tradicijomis,iki pat gyvos galvos laikysis įsitvėręs į kėdę! :)
Atsakyti
0

A
APKALTA!
2012-07-24 16:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl SNORO aferos D.Grybauskaitėi APKALTĄ ir kalėjimą!
Atsakyti
0

g
gėda
2012-07-24 17:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turim ne seimą,bet butaforiją.Žino,kad daugiau nebeišrinks,tai ir traukiasi.kubilius su degutiene turėtų parodyti pavyzdį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų