Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai paskutinėmis birželio dienomis baigė tirti 13 sujungtų ikiteisminių tyrimų, kuriuose įtarimai dėl įvykdytų vagysčių ir pasikėsinimo įvykdyti vagystes pareikšti nepilnamečiui E. B (gim. 1995 m).

E. B. per šių metų pirmąjį pusmetį Šalčininkų mieste galėjo įsibrauti į 13 gyvenamųjų patalpų, kavinių, įmonių ir automobilių, iš kur pavogė ar sugadino turtą, kurio vertė –  daugiau nei tris tūkstančiai litų. Praėjusiais metais  įtariamasis įvykdė 11 vagysčių. Gruodžio mėnesį  buvo baigti ikiteisminiai tyrimai ir perduoti teisminiam nagrinėjimui. Fiziniai ir juridiniai asmenys patyrė apie 22 000 litų žalą. 

Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, siekdami išaiškinti nusikaltimus, intensyviai dirbo, vykdė ikiteisminio tyrimo veiksmus, operatyvines priemones ir net 3 kartus buvo sulaikę nepilnametį.  Prokuroras, vadovaujantis ikiteisminiam tyrimui, ne kartą kreipėsi į teismą dėl E. B. kardomosios priemonės suėmimo skyrimo, tačiau teismui neskyrus, jis vėl išeidavo į laisvę ir toliau darydavo nusikalstamas veikas.

Paskutinį kartą šešiolikmetis policijai įkliuvo bandydamas įsibrauti į kavinės patalpas, tačiau įstrigo lange. Pareigūnai išlaisvino įsibrovėlį, sulaikė ir uždarė į areštinę.  Vilniaus apygardos teismas panaikino Šalčininkų rajono apylinkės teismo sprendimą ir leido teismui suimti  nepilnametį.

Vilniaus apygardos prokuratūros Šalčininkų rajono apylinkės prokuratūra perdavė bylą Šalčininkų rajono apylinkės teismui, kuris, vykdydamas  teisingumą, tikimasi, atseikės nepilnamečiui „pagal  nuopelnus“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų