Įžengus į 2021-uosius į gyventojus kreipiasi Nausėdos: valstybė prasideda nuo žmogaus

Lietuvai sutikus naujuosius 2021-uosius, Gitanas ir Diana Nausėdos kreipėsi į Lietuvos žmones. 

„Brangieji,

metų virsmas visada skatina apmąstyti nueitą kelią ir praskleisti ateities uždangą. Būtent ten slypi mūsų viltys ir planai. Tikiu, kad ateinančiais 2021 metais žengsime didelį žingsnį į priekį, kurdami žalesnę, inovatyvesnę ir labiau susiklausiusią, vieningą Lietuvą. Esu įsitikinęs, kad kitąmet apie pandemiją daugiau kalbėsime mažorine, o ne minorine nata.

Nepamirškime – valstybė prasideda nuo žmogaus. Klestinčią šalį gali kurti tik laisvi, orūs ir savimi pasitikintys žmonės. Laimės ir svajonių išsipildymo kiekvienai šeimai!

Tikėkime savimi ir valstybe. Stiprėkime kartu – ir maži, ir dideli. Tegul naujieji 2021 metai nuvilnija mūsų bendra, galinga ir kūrybinga banga į naująjį dešimtmetį. Būkite laimingi.

Laimingų Naujųjų metų!“, – rašoma prezidentūros kreipimesi. 


Rašyti komentarą...
U
Ui
2021-01-01 00:10:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prasideda nuo žmogaus,kuris skolina brendžio dėžutėm..
Atsakyti
-3

P
Patriotas
2021-01-01 00:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuosėdas sveikinu su naujais metais! Ir turiu klausimą, kodėl jūs naikinate savo tautą, kodėl taip darote? Kokia kalbą sakysite kai reikės atsakyti už tai ką padarėte? Visiems už viską reikia susimokėti, mes kitaip nepaliksime šio pasaulio. Visada yra galimybė rinktis.
Atsakyti
-1

G
Grigorij
2021-01-01 11:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, is pradziu buvo Zodis. Taip, valstybe prasideda nuo Zmogaus. BET, o kur ciai yra zmogus? Atsiprasau, Nuoseda, praš*kes BY tranzita... pandemijos metu? Ar ne pats laikas jam rauti kiausus (Nausediene nekalta), organizuoti impicmenta, kaip sukylo armenai, norintys mesti ju isrinkta sorosini Pašiniana, praš*kusi didele Karabacho dali?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų