Išžudęs savo šeimą įtariamas E. Anupraitis negali būti teisiamas

Keturių savo šeimos narių nužudymu įtariamas kaunietis Egidijus Anupraitis nebus teisiamas – ekspertai nustatė, kad jis sunkiai serga ir negali atsakyti už savo veiksmus. Suimtasis pervežtas į psichiatrijos ligoninę, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

22

26 metų E.Anupraitis tirtas Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos Utenos teismo ekspertiniame skyriuje. Po ekspertų išvadų prokuratūra pateikė prašymą perkelti suimtąjį į Rokiškio psichiatrijos ligoninę, ir jis buvo patenkintas. Tačiau žudynių tyrimas bus tęsiamas siekiant pašalinti bet kokias abejones dėl to, kas tai padarė.

E.Anupraitis įtariamas šių metų kovą Kauno rajone nužudęs savo motiną, tėvą, senelę ir dėdę. Jų kūnai su šautinėmis žaizdomis rasti name. Įtariamojo senelis aptiktas sužeistas su šautine žaizda kojoje. Teisėsaugos duomenimis, į aukas paleista ne mažiau kaip 21 šūvis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeimos išžudymu įtariamas Egidijus Anupraitis atvežtas į teismą

Įtariamasis sulaikytas Marijampolės autobusų stotyje. Manoma, kad jis galėjo mėginti išvykti į užsienį. Su savimi vyras turėjo savigynai jam išduotą šaunamąjį ginklą.

Kaip pirmadienį rašoma prokuratūros iįplatintame pranešime, ikiteisminiam tyrimui vadovaujančios Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Auksės Lipkevičienės prašymu praėjusį mėnesį Kauno apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjas priėmė nutartį dėl E. A. perkėlimo į Respublikinę Rokiškio psichiatrijos ligoninę.

Pasak prokurorės A. Lipkevičienės, kai įtariamasis ekspertų yra pripažįstamas nepakaltinamu, baudžiamoji byla vis tiek nagrinėjama teisme, siekiant nustatyti visas nusikalstamų veikų padarymo aplinkybes. Įsitikinus, kad kaltinimai asmeniui pareikšti pagrįstai, teismas ne priima apkaltinamąjį nuosprendį, o sprendžia dėl priverčiamųjų medicininio pobūdžio priemonių taikymo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gaižėnai gedi išžudytos šeimos


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų