Išskirtinė operacija: apsupę mišką rado ypatingą nusikaltėlį

Užvakar Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai, organizavę operaciją su kolegomis iš Šiaulių apskr. VPK, apsupę mišką ir pasitelkę kinologus, Šiaulių rajone sulaikė nuo bausmės už vagystę stambiu mastu besislėpusį vyrą.

1989 m. gimęs nuteistasis pradingo iš Plungės rajono policijos pareigūnų akiračio po vasario 22 d. jam paskelbto teismo nuosprendžio: realios vienerių metų laisvės atėmimo bausmės paskyrimo. Paiešką atlikusių kriminalistų duomenimis, vyras iš pradžių slapstėsi Kretingos rajone, paskui – negyvenamoje ūkininko sodyboje, esančioje prie pat nemažo miško Šiaulių rajone.

Policininkų žiniomis, nuteistasis neturėjo ramybės ir joje: nuolat stebėdavo aplinką ir, pamatęs atvažiuojantį automobilį ar kita ką įtartina, tuoj sprukdavo į mišką slėptis.

Vyras nuolat keisdavo mobiliuosius telefonus, jų korteles. Sulaikymo metu, pas jį irgi aptikti trys telefonai, kelios kortelės.

Sulaikymo dieną, pastebėjęs policijos pareigūnų automobilį, bėglys taip pat pasislėpė miške. Tačiau abiejų apskričių pareigūnų gretos buvo gana gausios, tad jie apsupo mišką, kad ieškomasis negalėtų iš jo pasitraukti. Tuo metu prie operacijos prisijungė ir Šiaulių apskrities policijos kinologai su trimis tarnybiniais šunimis.

Keturkojai „pareigūnai“ apie pietus, 13:30 val., pamiškėje, visiškai apleistame pastate, surado Teismo paskirtos bausmės vengusį vyrą. Tikėtina, kad dabar kaltininko laisvė bus atimta dar ilgiau, kadangi pareigūnai pradės naują ikiteisminį tyrimą dėl bausmės vengimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų