Išregistruotų automobilių savininkai neskuba grįžti į eismą

  Dėl neatliktos techninės apžiūros ar draudimo išregistruotų transporto priemonių savininkai neskuba pasinaudoti lengvata, kai registracija būtų atkuriama savaime atlikus šias prievoles, ketvirtadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Paskutinė „amnestijos“ diena – gegužės 12-oji. Vairuotojai, laiku nesuskubę savo valdomų transporto priemonių grąžinti į eismą, vėliau turės registruoti jas pagal bendrą tvarką ir pagal procedūrai taikomus standartinius įkainius.

Pernai 913 tūkst. įstatymo reikalavimų neatitinkančių transporto priemonių neteko leidimų važinėti Lietuvos keliais ir gatvėmis dėl neįvykdytų Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo prievolių. Prie šio skaičiaus dar reikėtų pridėti keliasdešimt tūkstančių į „amnestijos“ nustatytą laikotarpį iki lapkričio 14-osios patenkančių transporto priemonių, išregistruotų praėjusių metų liepą ir rugpjūtį, rašo dienraštis.

„Iš tų transporto priemonių, kurios buvo išregistruotos iki lapkričio 14 dienos, savininkų prievoles įvykdė ir į eismą automatiškai grįžo tik nedidelė dalis - 9384. Likus trims savaitėms iki „amnestijos“ pabaigos tikimės lengvo aktyvumo pliūpsnio, ypač sezoninių transporto priemonių – motociklų, priekabų - šeimininkų, nes tai paskutinė galimybė pasinaudoti suteikta lengvata“, - „Lietuvos žinioms“ sakė „Regitros“ Informacinių technologijų departamento direktorius Vytautas Jasiulevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
A
Aj
2015-04-23 10:32:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuskurdintam lietuviui vis sunkiau. Lietuvos ponų valdžia nesigėdija ir mauna eiliniam piliečiui paskutines kelnes kur tik įstengia . Ponai valdžioj negalvoja ,kad apvogtas pensininkas nesuduria galo su galu ,jau nekalbu apie sovietų laikais pirktus automobilius ir kartą per Visų Šventę važiuojantį aplankyti kapinių pensininką... Gal vėl čia suvekė ES direktyva?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų