Išpuolis Vilniuje tapo mįsle: aiškinasi, kas vyko netoli Nausėdos namo

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša apie neįprastą nusikaltimą.

Vaizdingoje Vilniaus vietoje, netoli išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos namo – kraupi egzekucija. Rasti sudarkyti gyvūnų bei paukščių kūnai nupjautomis galvomis ir į žemę įsmeigtas peilis.

Tokį vaizdą išvydę liudininkai prabyla apie ritualinį gyvūnų aukojimą. Satanistų siautėjimo scenarijų svarsto ir policijos pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, birželio 11 d. 8 val. 30 min. Vilniuje, Pūčkorių gatvėje esančiame Pūčkorių parke, šalia pažintinio tako, aptikti išniekinti naminiai gyvūnai.

Keturi triušiai su galimai nupjautomis galvomis bei keturi gaidžiai be galvų, o prie akmens ‒ į žemę įsmeigtas peilis su galimai kraujo pėdsakais.

Ritualinės apeigos?

Šiurpų vaizdą išvydo šunį parke vedžiojusi moteris. Keturių triušių ir keturių gaidžių kūnai, jų nukapotos galvos išdėliotos štai taip – kone apskritimo forma. Į žemę netoliese įsmeigtas ir kruvinas peilis. O egzekucija, akivaizdu, vyko ant akmens.

Šioje teritorijoje nematyti šviežios laužavietės, tad versija, kad gyvūnus kažkas papjovė norėdamas išsikepti mėsą, abejotina. Juolab, kad ir lavonai tiesiog palikti gulėti. Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos direktorė Jolanta Radžiūnienė mano, kad čia galėjo būti atliktos ritualinės apeigos – gyvūnai galbūt aukoti. Ir anksčiau nieko panašaus nėra nutikę. Dažniausiai čia įvykdomi pažeidimai – atsikratoma buitinėmis ar statybinėmis atliekomis.

„Mano pirma mintis, nes į viską žiūriu pozityviai, kad lapė gal užkrimto, gal šeškas. Bet taip taisyklingai nupjauta ir paliktas dar gi peilis. Tai čia yra žmonių darbas“, – teigė J. Radžiūnienė.

Atidžiau apžiūrėjus tariamų apeigų vietą, kraujo pėdsakų matyti tik ant akmens, tad galima spėlioti, kad įtariamieji ar įtariamasis čia atsivežė jau papjautus paukščius. Greta gyvenantys žmonės, beje, ir išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos, kurio namas nuo įvykio vietos nutolęs vos kilometru, kaimynai tikina, apie tokį kraupų susidorojimą su gyvūnais šiose apylinkėse girdintys pirmą kartą. Esą nepranešta ir apie dingusius ar pavogtus naminius gyvulius.

REKLAMA

Policijos tyrimas

Vilniaus trečiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kol kas įtarimai niekam dar nepareikšti, policija aiškinasi aplinkybes. Ar šį įvykį būtų galima sieti su galimu satanistų siautėjimu Bernardinų kapinėse šį balandį, kai buvo vartomi antkapiai, kryžiai, klijuojami įvairūs lipdukai su satanistine simbolika?


Rašyti komentarą...
Žemaitė
2019-06-13 10:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dar kartą parodo-tėveliai,prižiūrėkit savo vaikus,nes ne mokykla,o visų pirma tėvai atsakingi.Kai vaikai auga ir daro blogus darbus,mes sakom-kur žiūri mokykla.O kai užauga geri ir protingi,tada jau-kokius gerus vaikus mes užauginom,tada mokykla lyg ir niekuo neprisidėjo.
Atsakyti
-2

D
Donatas
2019-06-13 10:26:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal čia ne vaikai taip pasielgė, o suaugę žmonės. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, o tik po to kaltinti.
Atsakyti
-3

D
Donatas
2019-06-13 10:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal taip pasielgė ne vaikai, o suaugę žmonės. Pirmiausia reikia išsiaiškinti kas taip padarė, o tik po to kaltinti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų