Rašyti komentarą...
Saves neissilaiko kai kurie, pietaut pas tevus varo :D arba nuo algos iki algos beveik visi, tai is ko tevam dar duot, kai paciam neuztenka pries alga?
Tai degradus vaikai turės išlaikyti??? ar kaip??
Neliko jokios meilės seniems tėvams...paguldo i slauga ir jau pasiimti nebenori...mes jo neimsim pareiškia. forminkit i senelių namus..99%likimas tų kur nebeapsitarnauja patys..gaila ..bet toks gyvenimas.nors ir turi galimybes tiesiog nenori savo tėvų..ir viskas
Tiesiog bjauru. Kiek dar kiršinsit žmones? Ar čia tema vakarėlio pokalbiams?
„Šeimų ryšiai turi būti pagrįsti ne ekonomine priklausomybe, o emociniais ryšiais“... Savo noru dirbu, savo noru valau, savo noru perku, savo noru sodinu, savo noru laistau, savo noru tvarkau, savo noru nešu, savo noru kraunu, savo noru apmoku, savo noru parnešu... Sau nieko nebelieka, nė valgyt pasitaisyti.
Vaikai neprašė, kad juos gimdytų. Tai buvo tėvų noras. Vaikai vos išgali pasirūpinti savo vaikais. O tėvai juk užsidirbo pensijas. Jeigu praiilgins pensijinį amžių iki 72 metų, tai kas tuos senus tėvus prižiūrės? Jį patį, dar dirbantį, reikės prižiūrėti. Juokinga, bet tai katastrofa, palaiminta aukščiau sėdinčių
@Vaikus užauginusi mama Baisu. Ką reiškia privalo. Jei normalus ir tėvai ir vaikai tokiu kalbu ir nebūna. Bet per 30 metu užaugo išskirtinė ir nepakartojana karta, kuri nesupranta kas yra meilė kitam, atsakomybe. Ką mums pasėjo O mes palamkiai priėmėme, ta dabar ir pjauname, o toliau bus dar baisiau, jei nesuprasime link kur vedami ir tam nesipriešinsime.
@Liuda IR DAR NELIKO NIEKO ŠVENTO... KAD IR "MEILĖ" TAPO VIENADIENĖ...ATSIVEDA Į TĖVŲ NAMUS, IR PAREIŠKIA,KAD ČIA PERNAKVOS...
O pensija kam?
@Rima Buteliui, kitam ir tiek :D
vel kabinejasi prie emigrantu,kaip kokie chrestomatiniai zydai,davai man procenta ir tylek
As uz tai kad vaikai turi priziuret tevus. Bet tuo paciu ir uz tai kad visa gyvenima moketi mokesciai butu mokami ne veltui - siuo metu uz mokescius finansuojamos valdzios aferos, ispusti atlyginimai perdideliam seimo nariu skaiciui, perkama technika skirta baudas zmonem rasyt, kai tuo metu svietimas - siukslyne, sveikatos apsauga - srutu duobej, pensijos sulauke zmones - atsiprasant ubagai. Uz ka cia mokescius mokam? Kad gyventumem policinej valstybej kur viskas skirta tik is zmoniu kiseniu islupt pinigus?
O jeigu tevas psichologiskai tetorizavo vaikus . Paskui norejo juos uzmust. Negalvojo apie ju isilavinima mokejo tik minimalius alimentus.O dabar uzauge vaikai,turintys savo gyvenimus turi dar kazkoki suskretusi nusigerusi dieda su jo sugyventine nuopisa islaikyt tai protu nesuvokiama! Geroves valstybe! Valio!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų