Įsižiūrėkite į šį autobusiuką. Ne iškart suprasite, kas čia blogai

Muitinės pareigūnai pirmadienį pasidalijo istorija, kaip, iš pirmo žvilgsnio nekaltai atrodantis autobusiukas, slėpė netikėtus ir draudžiamus radinius.

18

Kaip rašoma išplatintame pranešime, penktadienį, vasario 2–ąją, Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patruliai Vilniaus apskrityje vykdė sustiprintą transporto priemonių kontrolę – stabdyti ir tikrinti įtartini automobiliai.

Ties Elektrėnais sustabdytame mikroautobuse pareigūnai rado apie 4,5 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų. Dar daugiau – 50 tūkst. pakelių cigarečių aptikta tiesiog vienoje Vilniaus gatvėje sustabdytame kitame mikroautobuse.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtartiname automobilyje aptiko tai, ką visais įmanomais būdais norėjo nuslėpti

Rezultatyviai pasibaigė penktadienį, vasario 2–ąją, Vilniaus TM mobiliųjų grupių surengta sustiprinta automobilių kontrolė. Kelyje Vilnius – Kaunas, ties Elektrėnais, muitinės pareigūnų patrulis stabdė ir tikrino įvairias transporto priemones. Apie 11 val. ryto patikrinimui buvo sustabdytas mikroautobusas „VW Transporter“.

Automobilio vairuotojas, Lietuvos pilietis G. A., sakėsi vežąs į Kauną oro filtrų krovinį, nors dokumentuose paskirties vieta buvo nurodyta Estija. Pareigūnai nusprendė papildomai patikrinti labai susijaudinusio ir įtartinai besielgusio vairuotojo mašiną. Peršvietus automobilį rentgeno kontrolės sistema, paaiškėjo, kad minėti filtrai „su patobulinimu“: t. y. visi prikimšti baltarusiškų kontrabandinių cigarečių. Iš viso automobilyje aptikti 4 650 pakeliai baltarusiškų cigarečių „Winston“, „Minsk“ ir „NZ“. Jų vertė – beveik 15 tūkst. eurų.

Intensyvi transporto priemonių patikra tądien taip pat vyko ir pačiame Vilniaus mieste: apie 13 val. vienoje iš Panerių seniūnijos gatvių buvo sustabdytas kitas mikroautobusas – „VW Crafter“.

Mašina buvo pilna dujinių šildytų, tačiau automobilio vairuotojas, Lietuvos pilietis T. B. neturėjo jokių krovinio dokumentų. Iš pradžių prekes ketinta sulaikyti kaip bešeimininkes, tačiau papildomai patikrinus rentgeno kontrolės sistema, netikėtai paaiškėjo, kad šildytuvai irgi pilni kontrabandinių cigarečių. Ir paslėpta kur kas daugiau – iš viso šildytuvuose rasta apie 50 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“, „Minsk“, „NZ“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais yra 140 tūkst. eurų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų