Iš Seimo besitraukiantis Guoga: Darbo partija tapo sekta

Iš Seimo pasitraukęs Antanas Guoga tikino, kad Darbo partija tapo vieno žmogaus įkaite. Jis tikino, kad nuo šiol visą savo dėmesį skirs labdarai ir visuomenės švietimui.

„Šiandien paprašiau VRK, kad nutrauktų mano, kaip Seimo nario įgaliojimus. Man niekada nebuvo svarbu postai ar pareigos. Man didžiausia prasmė yra padaryti darbus. Man svarbu turinys. Rezultatas. Kad mano šalis ir jos žmonės galėtų gyventi geriau“, – feisbuke rašė A. Guoga.

Pasak jo, dalyvavimas Seimo rinkimuose su Darbo partija buvo jo asmeninis pasirinkimas, o sulauktą žmonių pasitikėjimą jis labai vertina.

„Pasitraukiu pirmiausiai todėl, kad nenoriu šių žmonių vedžioti už nosies. Jaučiu prieš juos didelę atsakomybę, tačiau tuo pačiu matau, kad su Darbo partija neįmanoma užtikrinti tai, kas buvo kalbama žmonėms prieš rinkimus. Įsitikinęs, kad elgiuosi sąžiningai ir garbingai. Ir prieš save, ir prieš Lietuvos žmones“, – teigė politikas.

Jo teigimu, Darbo partijoje yra „padorių, protingų ir energingų žmonių“. Tačiau, anot A. Guogos, darbiečiai yra tapę vieno žmogaus įkaitais, o baimė ir prisitaikėliškumas neleidžia jiems išsivaduoti.

Politikas tikino, kad nenori susilaukti tiek dėmesio vien dėl to, kad turi kitokią nuomonę nei partijos pirmininkas.

„Beviltiškai atrodo partija, kuri savo posėdžiuose keturias valandas yra priversta klausytis pirmininko demagogijų apie stebuklingo vandens biznį ar skiepų nešamą blogį. Darbo partija tapo sekta su savo dvasiniu guru ir jo mokymu apie nežemiškas galias“, – įsitikinęs A. Guoga.

Pasak jo, Darbo partija iki antradienio turėjo galimybę apsivalyti „nuo netikro pranašo“, tačiau, A. Guogos teigimu, „nugalėjo baimė ir paklusnumas“.

„Nematau savęs ten, kur žmonės nesijaučia savimi“, – tikino A. Guoga.

Politikas dėkojo kolegoms Seime, tikino gerbiantis konservatorius ir linkintis jiems sėkmės.

„Gerbiu ir S. Skvernelį už jo nuveiktus darbus. Tikrai nemažai nuveikė, nors gal ir ne viskas pavyko, bet šie žmonės aukojosi“, – buvusį premjerą pažymėjo A. Guoga.

Pasak jo, visą uždarbį Seime jis paaukojo labdaros organizacijoms. Visą uždarbį gautą seime, kaip ir buvau žadėjęs skyriau tik labdarai. A. Guoga teigė, kad toliau visą savo dėmesį skirs labdarai, paramai ir visuomenės švietimui.

REKLAMA

„Nieko nesigailiu. Daug išmokau, įgavau naujos patirties. Visiems linkiu pabandyti, kas nori keisti savo aplinką, pasiūlyti gerų idėjų ir sprendimų Lietuvai. Visiems labai ačiū už palaikymą ir kritiką. Toliau gyvenu, dirbu ir keliu sau naujus tikslus“, – rašė A. Guoga.

A. Guoga antradienį įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pareiškimą, kad atsisako Seimo nario mandato.

„Po 16 val. buvo gautas Seimo nario A. Guogos pareiškimas dėl Seimo nario mandato atsisakymo. Seimo narys A. Guoga pareiškia atsistatydinantis iš Seimo nario pareigų, pareiškimą jis teikia tvirtai apsisprendęs ir laisva valia“, – sakė VRK pirmininkė L. Matjošaitytė.

Pasak VRK vadovės, A. Guoga prašo jo mandatą naikinti nuo sausio 14 dienos, prašo dėl to šaukti komisijos posėdį, per kurį yra pasirengęs perskaityti prašymą nutraukti jo įgaliojimus.

 

Į Seimą A. Guoga pateko pagal Darbo partijos sąrašą. Jame iš trečios rinkiminės sąrašo vietos rinkėjai verslininką ir buvusį europarlamentarą išreitingavo į pirmąją. Tad, A. Guogai atsisakius savo vietos, ji atitenka pirmam už brūkšnio likusiam Darbo partijos sąrašo kandidatui. Šiuo atveju – Artūrui Skardžiui.

Nuo 2000 m. A. Skairdžius keturis kartus išrinktas į Seimą, per šį laiką tiek pat kartų keitė ir partijas. Pirmiausiai priklausė „Naująjai sąjungai“, vėliau socialdemokratams, po skilimo prisijungė prie socialdarbiečių, o prieš 2020 m. Seimo rinkimus papildė Darbo partijos gretas.

Nesėkmingai susiklosčius rinkimų rezultatams, A. Skardžius tapo darbiečio Vytauto Gapšio patarėju Seime. Nors lapkritį V. Gapšys naujienų portalui tv3.lt teigė, kad A. Skardžius jo patarėju dirbs laikinai, šį antradienį patikrinus Seimo puslapį A. Skardžiaus pavardė prie darbiečio patarėjų vis dar įrašyta.

A. Skardžiaus pavardė buvo ne kartą linksniuojama žiniasklaidoje ir Seime net sprendžiamas klausimas, ar organizuoti apkaltos procedūrą, bet jam pavyko išsaugoti mundurą.

Šio parlamentaro kėdė pradėjo drebėti 2017 metais, kai buvo pradėti viešinti politiko interesai energetikoje. Buvo skelbta, kad A. Skardžiaus šeima gauna materialinės naudos iš verslo, susijusio su atsinaujinančių išteklių energetika.

 


Rašyti komentarą...
D
Deja
2021-01-12 18:37:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai valdantieji stūmė seime narkotikų legalizavimą ( tame tarpe ir sunkiųjų), Guoga slėpėsi krūmuose. Todėl jo principais aš labai abejoju, jis dar turi parodyti, kad turi principus, kuriuos dauguma piliečių gerbia
Atsakyti
-1

b
bv
2021-01-12 18:33:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar teisingai supratau? Darbo partijos sekta garbina agurku stiklainius nes i stikline piramide keliai del karantino uzblokuoti?
Atsakyti
-1

A
A.K.
2021-01-12 19:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
...,,končito"organizacija tavęs lauks išskėstom.....,ir jau lendi be vazelino ex skrebui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų