Iš ketvirto aukšto nukritus mergaitei, policija tiria galimą tėvų piktnaudžiavimą

Kaune prieš parą pro ketvirtame aukšte esantį balkoną iškrito ir susižalojo 2009 m. gimusi mergaitė. Ji buvo skubiai išvežta į ligoninę. Kauno policijos atstovai patvirtino, kad mažametė yra gydoma. 

Šiandien buvo tikslinama, kaip galėjo nutikti tokia nelaimė. Apie šį įvykį buvo informuoti Vaiko teisių atstovai.

Po pietų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komsariato pareigūnai informavo, kad buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 163 str. – dėl piktnaudžiavimo tėvų teisėmis ar pareigomis.

Tas, kas piktnaudžiavo tėvo, motinos teisėmis ar pareigomis fiziškai ar psichiškai gniuždydamas vaiką, palikdamas jį ilgą laiką be priežiūros ar panašiai žiauriai elgdamasis su vaiku yra baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Siekiant nepakenkti nepilnamečio asmens interesams, daugiau informacijos policija teikti nežada.

Šeima žinoma

Šios tarnybos atstovas spaudai Arūnas Malinovskis naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad su minima šeima specialistams teko bendrauti ir anksčiau:

„Mūsų specialistai bendravo ne dėl šeimos problemų, o dėl mergaitės patiriamų emocinių sunkumų. Šeimoje nebuvo nei pažeidimų, nei reikėjo ypatingos pagalbos. Po šio įvykio šeimai teikiama skubi psichologinė pagalba teikiama.“

Policijai apie iš ketvirto aukšto iškritusį vaiką pranešta pirmadienio pavakarę, apie 16.52 val. Mažametė buvo pristatyta į Kauno klinikas.

Primename, kad dar viena nelaimė įvyko praėjusią savaitę, kai pro šešto aukšto langą iškrito vos penkerių metų berniukas. Jo patirti sužalojimai buvo mirtini.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų