Iš anksto įspėti pareigūnai rado „tinkamą“ vežėją: to vairuotojas nesitikėjo

Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus, kontroliuojančius kontrabandinių rūkalų patekimą į Šiaulių apskritį, rugpjūčio pradžioje vienas tyrimas atvedė į Joniškio rajoną. Turėdami informacijos apie galimą neteisėtą cigarečių gabenimą, jie Martyniškių kaime sustabdė iš Latvijos į mūsų šalį atvažiavusio Rygos gyventojo vairuojamą automobilį „Audi A6“.

4

Informacija pasitvirtino – automobilio salone ir bagažinėje kriminalistai rado Lietuvos Respublikos banderolėmis nepažymėtus 5000 pakelius ukrainietiškų cigarečių „Klass“. Jų rinkos vertė siekia beveik 9,5 tūkstančio eurų. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, 55 metų Latvijos pilietis atsidūrė areštinėje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Joniškio rajone sulaikyti 5 tūkstančiai pakelių ukrainietiškų cigarečių

Vyras, siekdamas išvengti atsakomybės, gynėsi, kad cigaretės esančios ne jo, jis esąs tik samdytas jų pervežėjas. Po 10 dienų cigarečių vežėjas iš arešinės buvo paleistas, pritaikius jam kitą, su laisvės atėmimu nesusijusią kardomąją priemonę, ir teismo jis laukia savo gyvenamojoje vietoje.

REKLAMA

Tęsdami tyrimą, Šiaulių pareigūnai atliko kratas galimuose kontrabandinių rūkalų platinimo taškuose, kuriuos turėjo pasiekti šios cigaretės. Daugumoje jų kontrabandinių rūkalų buvo rasta. Iš viso kratų metu buvo paimta 7800 pakelių cigarečių, nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą Šiaulių miesto, Šiaulių ir Joniškio rajonų bei Akmenės gyventojų, pas kuriuos per kratas buvo rasta baltarusiškų ir ukrainietiškų cigarečių, taip pat laukia atsakomybė už Lietuvos įstatymų ignoravimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų