Internete pasklido nuotrauka iš seno Nausėdos susitikimo su Karbauskiu Papildyta 17.30

Prezidento rinkimų finišo tiesiojoje konkurentų kova darosi vis karštesnė. Socialiniuose tinkluose plinta nuotrauka, kurioje Gitanas Nausėda užfiksuotas kavinėje kartu su valstiečių lyderiais Ramūnu Karbauskiu ir Stasiu Jakeliūnu.

Pats G. Nausėda tvirtina, kad nuotrauka yra daryta seniai – 2016 m. Kandidatas į prezidentus įtaria, kad šitaip ji bando sukompromituoti konservatoriai ar Ingridos Šimonytės štabas.

„Dėkoju oponentams, neišsigandusiems to vargo ir surinkusiems mano pastarųjų 3 metų fotografijų archyvą. Galbūt Lietuvai būtų geriau, jei tiek jėgų būtų skirta kūrimui, o ne mano asmeniui, bet tikriausiai to sunku tikėtis.

Ši nuotrauka daryta 2016 metais. Nuo to laiko buvau susitikęs su daugelio Lietuvos partijų atstovais. Matyt, ir su Gabrieliu Landsbergiu ne vieną mano nuotrauką turite.Kaip sakė po pirmojo turo mano oponentė, "dabar visos priemonės naudotinos", bet negi tik tiek tų propagandos priemonių teturite? Ir negi manote, kad jomis apgausite Lietuvos žmones?“.

PAPILDYTA 17.30

Apie nuotrauką pasisakė ir vienas iš nuotraukos herojų S. Jakeliūnas. Jis savo feisbuko paskyroje rašė, kad tuomet nenumanė, kad kalbasi su galimu Lietuvos prezidentu.

REKLAMA

„Jei juo taps, tikiuosi, G. Nausėda savo darbe panaudos ką nors iš jam tuomet perduotos R. Shillerio knygos „Kvailių žvejonė“, kurioje rašoma ir apie bankus, ir apie politiką“, – rašė S. Jakeliūnas.

Juknevičienės kaltinimai Nausėdai

Apie G. Nausėdą kompromituojančios informacijos paskleidė ir konservatorė, Seimo narė Rasa Juknevičienė. Ji tvirtina, kad kandidatas į prezidentus esą elgėsi neetiškai.

„Prieš mūsų pirminius rinkimus aną rudenį, kai Ingrida dar nebuvo apsisprendusi, sulaukiau G. Nausėdos skambučio ir siūlymo susitikti. Gerai, apsidžiaugiau. Sutartoje vietoje kavinė nedirbo, tai radau tokią mažutę sušinę šalia. Gitanas atėjo, kiek nusivylė tokia kuklia aplinka, bet apsidžiaugė, kad jis galės atsisėsti nugara į langą ir niekas jo nepamatys. Ups, pamaniau! Ar aš kokia raupsuota, jei taip bijo, kad kas nepamatytų? Na, tiek to, kalbamės.

Buvo kalba dėl jo dalyvavimo mūsų praimariuose. Sako, duočiau savo pavardę, tačiau po skyrius nevažinėčiau, kampanijoje nedalyvaučiau. Mano atsakymas buvo paprastas - tokiu atveju jūs pralaimėsite. Vygaudas yra partijos narys, jį žmonės pažįsta. Ir tada - dar vienas ups! Išgirdau klausimą, ar negalima būtų Vygaudo išmesti iš partijos?

Akimirką net nesugebėjau nieko atsakyti. Ne, sakau, apie tai net jokios kalbos būti negali! Atsisveikinome pakalbėję dar apie kažką...“, - socialiniuose tinkluose rašė R. Juknevičienė.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvos pilietis
2019-05-17 16:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei vienoj partijoj nęra tokių baisių žmonių, kaip konsevatoriai, išskyrus šmeižtą, tikriausiai daugiau nieko ir nesugeba. Kaip tokiais žmonėmis galima pasitikėti, ką jie gali padaryti savo tautos žmonių labui. Stiprybės Gitanui, mes jį palaikome ir palaikysime
Atsakyti
-6

Z
Zita
2019-05-17 15:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai blogai konservatoriai daro kuo daugiau pila ant Nausedos tuo daugiau ji palaiko
Atsakyti
-5

N
Nijole
2019-05-17 16:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nauseda laimes o ka zmogaus negali nueit I kavine bele su kuo it siaubas Lietuvoje bl.., baisu net gyvent, kas kur nuejo, ka kalbejo, slikstu klausyt, balsuojam tik uz Nauseda
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų