Internete audrą sukėlęs Kretingos gimnazijos kapelionas atleidžiamas iš pareigų LGBT bendruomenę pavadino „iškrypėliais“

Po socialiniuose tinkluose pasklidusio vaizdo įrašo, kuriame Kretingos Pranciškonų gimnazijos kapelionas Paulius Vaineikis mišių metu LGBT bendruomenės narius pavadino „iškrypėliais“, žiniasklaidoje pranešama, jog jis atleidžiamas iš pareigų. 

Apie šią žinią praneša krikščioniškas portalas laikmetis.lt. 

Socialiniame tinkle „Facebook“ sparčiai paplito įrašas, kuriame Pranciškonų gimnazijos kapelionas Paulius Vaineikis adventinių mišių metu LGBT bendruomenės narius vadina iškrypėliais.

„Kada pasaulis, mes sakom, šėtonas, susimokė, netgi politiniu lygmeniu, iškreipti žmogaus prigimtį. Kada per Lietuvos, per LRT, mokina iškrypėliai, taip šviesiai tiesiai galiu pasakyti, iškrypėliai, LGBT‘išnikai, mokina mus, kas mes esam.

Kad, pasirodo, berniukai, tai jau nebėra berniukai, vyrai, pasirodo, nėra vyrai, mergaitės nėra mergaitės, moterys nėra moterys, bet galas žino kas. Įsivaizduojate? Kada valstybiniu lygmeniu bando įsiveržti į mokyklas ir mokinti amoralių dalykų“ – vaizdo įraše sako kunigas.

Pilnas Šv. Mišių įrašas, kurio ištrauka dabar aktyviai dalijamasi socialiniuose tinkluose, buvo patalpintas platformoje „Youtube“, tačiau dabar jis nepasiekiamas.

Kunigo kalba susilaukė ir Lietuvos žmogaus teisių centro dėmesio

„LR Konstitucija sako, kad bažnyčios bei religinės organizacijos turi teisę laisvai skelbti savo mokslą bei atlikti savo apeigas. Vis dėlto, visuotinai priimtini pagarbos kito žmogaus orumui principai galioja visiems, nepaisant religijos ar kitų požymių. Tad bažnyčios nariai turi ir gali išsakyti savo požiūrį į tos pačios lyties santykius ir šeimas, tačiau tai daryti pagarbiai, nežeminant ir nestigmatizuojant kitų visuomenės narių“, – rašoma Lietuvos žmogaus teisių centro įraše.

Šio įrašo komentaruose Pranciškonų gimnazijos kapeliono kalba piktinasi ir internautai:

„Oho! Na, iš tikrųjų, labai sunku išgirsti jų kvietimą artimo meilei, kai realiai mokoma ir skatinama nekęsti, niekinti, žeminti...<...>“ „Vemt norisi nuo tokių krikščionių. Gerai jog kažkada atsisakiau šitos institucijos paslaugų <...>“

Susisiekus su Pranciškonų mokyklos administracija buvo pranešta, kad mokyklos direktorius kapeliono Pauliaus Vaineikio situacijos nebekomentuos.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2021-02-27 09:19:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma to ir reikejo tiketis kad Gerbemą Kapelioną atleis iš pareigu. Taip nori užčiaupt kiekvieną o ypač Bažnyčią kad bijotu net pagalvoti kitaip negu lgbtešnikai. Priėjom vadinasi prie lepto galo.
Atsakyti
-11

A
As
2021-02-27 09:21:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stiprybes Jums kapelione, kovoje pries iskrypeliu ir homofilu klana, Dievo reikia klausyti labiau nei žmoniu, iškrypimas ir liks iškrypimu, jokiu budu jie nei mums nei vaikams neturi ibrukti kad tai "normalu"
Atsakyti
-10

M
M
2021-02-27 09:44:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ,tai dabar iškels galvas tos visos atliekos ,paprastas ,normaliai mąstantis pilietis jau negalės turėti savo nuomonės ,ai kur čia mus nuves tokios valdžios naujovės?
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (77)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų