Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo keturių poilsio namelių nuimtos durys, pavogti baldai, grindų danga.

Šeštadienį pastebėta, jog vagys įsibrovė į dainininkės Dainos Bilevičiūtės sodybą, esančią Varėnos rajone Miguičionių kaime.

REKLAMA

Įsibrovėlių grobis tapo keturių poilsio namelių durys, kubilas ir stoglangiai. Iš pagrindinės sodybos išlupta grindų danga, dingo kubilas, senoviniai baldai.

Tai jau ne pirma vagystė.

Įtariama, jog nusikaltimas gali tapti imitacija, nes po teismo sprendimo sodyba jau nepriklauso D. Bilevičiūtei, nes jos turtą areštavo antstoliai.

Pernai spalį Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas nuteisė D. Bilevičiūtę už sukčiavimą ir priteisę beveik septyniolika tūkstančių litų baudą

REKLAMA
REKLAMA

Šioje baudžiamojoje byloje žinomai dainininkei ir ūkininkei D.Bilevičiūtei buvo pateikti kaltinimai dėl sukčiavimo pasisavinant milijonines Europos Sąjungos lėšas.

Moteris į teisėsaugininkų akiratį pakliuvo po to, kai Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) ir Generalinės prokuratūros pareigūnai nustatė, kad 2005 metais D.Bilevičiūtė, turinti kaimo sodybą Miguičionių kaime ir, norėdama pritaikytų sodybą kaimo turizmo veiklai plėtoti, parengė projektą „Kultūrinio kaimo sodybos Varėnos rajone paruošimas kaimo turizmo veiklai vystyti“ ir kreipėsi dėl 1 015 400 litų paramos į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) prie Žemės ūkio ministerijos.

2006 metų birželio mėnesį su ūkininke pasirašyta paramos sutartis.

Projektui įgyvendinti moteris siekė gauti dviejų milijonų litų kreditą ir su vienu komerciniu banku pasirašė kreditavimo sutartį.

REKLAMA
REKLAMA

D.Bilevičiūtė turėjo į projektą investuoti ne mažiau kaip 925 412 litų savo lėšų, tačiau tiek neturėdama susitarė su darbus sodyboje atliekančia statybų bendrove, kad už atliktus darbus apmokės vėliau, kai jai suteiks kreditą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad moteris bankui pateikė suklastotus kasos pajamų orderius, kuriuose įrašyta, neva ji statybų bendrovei už atliktus darbus į kasą įnešė 928 417 litų.

Patikėjęs šiais suklastotais buhalterinės apskaitos dokumentais komercinis bankas pervedė ūkininkei kreditą ir moteris apgaule įgijo 1 927 948 litus.

D.Bilevičiūtė savo kaltės niekada nepripažino, o FNTT pareigūnus kaltino ikiteisminio tyrimo metu prieš ją naudojus psichologinį smurtą.

Nepatvirtintais duomenimis, D. Bilevičiūtė baudos dar nesumokėjo, jos turtas yra areštuotas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų