Kai kurie garbaus amžiaus kandidatai į Kupiškio rajono tarybą tik dabar sužinojo, kad yra partijos „Jaunoji Lietuva" nariai. Kas už juos užpildė ir pasirašė dokumentus, aiškinasi Vyriausioji rinkimų komisija. Tuo metu partijos „Jaunoji Lietuva“ pirmininkas išsižada savo partijos narių Kupiškyje.

75-erių kupiškietė nustebo sužinojusi, kad partijos „Jaunoji Lietuva“ sąraše kandidatuoja į rajono tarybą. Paskutiniąja sąraše įrašyta moteris su skundu ją išbraukti atskubėjo į rinkimų komisiją. Tačiau neneigė, kad bendravo su šios partijos skyriaus pirmininku Dangirdu Mikšiu ir pasirašo už jo kandidatūrą.

„Jis lankydavo jas dėl šiukšlių, dėl gatvių valymo, jis pats norėjo išsikelti kandidatu, tai galvojo, kad renka parašus, kad jį palaikytų, bet ji tikrai nesuprato, ką pasirašo“, – aiškino Kupiškio rajono savivaldybės rinkimų apygardos pirmininkas Rolandas Aukštikalnis.

Kitas „Jaunosios Lietuvos“ partijos kandidatas į rajono tarybą šiuo metu guli prikaustytas ligos patale ir apie savo ketinimus tapti tarybos nariu sužinojo tik iš „Panoramos“ korespondentų.

„Aš turiu savo bendražygį tokį, kuris man tvarkė dokumentus, viską sužinojo, kad aš esu ligoninėje, aš su juo bendrauju ir nieko konkrečiai jis nepasakė, sako, man reikia“, – teigė partijos „Jaunoji Lietuva“ kandidatas į Kupiškio rajono tarybą Alfonsas Valma.

REKLAMA

Vyriškis negalėjo pasakyti, net kokiai partijai priklauso jo pažįstamas. Į rajono tarybą patekęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše šiuo metu Dangirdas Mikšys taryboje neatstovauja jokiai partijai, todėl į savivaldos rinkimus 24 žmones veda jau su kitos partijos vėliava.

Nors Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapyje ir Kupiškio rajono rinkimų informaciniame leidinyje nurodyta, kad Dangirdas Mikšys kandidatuoja partijos „Jaunoji Lietuva“ sąraše, tačiau partijos pirmininkas Stanislovas Buškevičius nuo šio skyriaus atsiriboja.

„Tai yra partijos „Lietuvos kelias“ atstovai, tai nėra „Jaunosios Lietuvos“, kadangi po „Jaunosios Lietuvos“ skėčiu susibūrė labai daug politinių organizacijų ir šį klausimą galėtų atsakyti tikrai „Lietuvos kelio“ atstovai“, – aiškino partijos „Jaunoji Lietuva“ pirmininkas Stanislovas Buškevičius.


Rašyti komentarą...
m
minde
2011-02-20 13:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tik neismirtu senukai is rupesciu
Atsakyti
0

d
dedas,
2011-02-21 10:49:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senas arklys vagos negadina, jis geras specas aria ir kantriai eina vaga pirmyn. Gal mintis gera, bet ideja nekas............
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų