Į sekso skandalą įklimpęs dėstytojas toliau skęsta nemalonumuose

Į sekso skandalą įklimpęs dėstytojas, Nacionalinės meno premijos laureatas tapytojas Jonas Gasiūnas ir toliau klimpsta į nemalonumus.

Atsiranda vis daugiau merginų liudijimų, o Vilniaus dailės akademijos vadovybė pripažįsta -, kalbų ir skundų apie netinkamą dėstytojo elgėsį būta jau seniai, tik neturint konkrečių įrodymų esą niekas nesiėmė veiksmų.

Šiandien priekabiavimu kaltinamas dėstytojas atsistatydino, tačiau tikisi, jog neilgam, esą kai pavyks teisiškai įrodyti merginų šmeižtą, jis dėstytojauti sugrįš.

Po anoniminių kelių Vilniaus dailės akademijos studenčių išpažinčių apie seksualinį priekabiavimą, lytinius santykius ir išgertuves su Nacionalinės meno premijos laureatu, profesoriumi Jonu Gasiūnu ryžosi prabilti dar daugiau merginų, ne tik tinklaraštyje „Akadės paslaptis“, bet ir socialiniuose tinkluose.

Merginos rašo, kad dėstytojas esą liepdavęs studentams kartu girtauti, taip pat skirdavo studentėms seksualinio pobūdžio menines užduotis.

Dienos šviesą išvysta vis daugiau istorijų apie profesoriaus Gasiūno nederamą elgesį, tačiau studentai teigia bijantys apie tai pasakoti viešai. Po įsiplieskusio sekso skandalo Gasiūnas susitinka su akademijos rektoriumi ir po valandą trukusio pasitarimo iš kabineto išeina jau likęs be darbo. Gasiūnas pateikė atsistatydinimo prašymą.

 


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2018-02-02 08:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia mada dabar aiškintis 10 metų senumo santykius. Tai ko iškart nebuvo galima?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų