Į Lietuvą atkeliauja vis šiltesnis oras: laukia puiki savaitės pabaiga

Aukšto slėgio sritys Europos padangėje po truputį silpsta, ją supa žemo slėgio sritys rytuose ir vakaruose.

Dėl aukšto slėgio įtakos Europos orams storesnių debesų bus tiktai rytuose ir vakaruose. Kitur bus saulėta.

Nuo Vakarų Europos iki Skandinavijos šiaurės pakilusi šiluma dabar leidžiasi Baltijos šalių link. Čia orai šyla ir šils.

Šiandien Lietuvoje buvo saulėti, kai kur su nestorais debesimis orai. Artimiausią naktį visi debesys sparčiai tirps, todėl vyraus menkai debesuotas ar visai giedras dangus. Nelis. Dieną dangų nusės balti kamuoliniai debesys, bet vis tiek bus saulėta. Kur nors gali palyti.

Dėl to, kad į Lietuvą atkeliauja vis šiltesnis oras, paryčiais bus ne taip vėsu kaip anksčiau – vyraus 10 – 12 laipsnių šilumos, prie jūros bus apie 15. Saulėtą dieną oras noriai šils iki 22 – 24 laipsnių šilumos, vietomis gali būti ir apie 25.

„Kitaip tariant, rytoj Lietuvoje bus maloniai vasariški. Artimiausią naktį vyraus giedras arba menkai debesuotas dangus, dieną bus debesų, kur nors gali truputį palyti. Naktį atvės iki 10 – 12, prie jūros liks apie 15, dieną šils iki 22 – 24, vietomis 25 laipsnių šilumos“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Panašūs orai bus ir šeštadienį: naktį vyraus menkai debesuotas dangus, dieną iš kamuolinių debesų vietomis nulis neilgai trunkantis vasariškas lietus, galbūt pasigirs perkūnija. Naktį oras vėl atvės iki 10 – 12, dieną šils iki 22 – 24, vietomis 25 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktis vėl menkai debesuota, dieną iš rytų atplauks lietaus debesys. Palis, vietomis su perkūnija, daugiausia rytinėje šalies dalyje. Naktį vėl vyraus 10 – 12, dieną šils iki 23 – 25, vietomis 26 laipsnių šilumos.

„Ką gi, laukia puiki savaitės pabaiga, beliks tiktai juo pasimėgauti“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų