Seimo Pirmininkė Irena Degutienė tikisi, kad su „Hitachi“ investicijomis į „atomą“ Lietuvą pasieks ir vėžinių susirgimų gydymo kokybę gerinanti Japonijos mokslininkų ištobulinta protonų pluošto terapija.

Oficialų darbo vizitą Japonijoje tęsianti Lietuvos parlamento vadovė bei vicepirmininkai Algis Čaplikas ir Virginija Baltraitienė apsilankė „Hitachi, Ltd.“ Protonų pluošto terapijos sistemų bazėje, kur atliekami vėžio ligos gydymo tyrimai ir kuriamos pažangiausios protonų pluošto terapijos (PBT) sistemos.

Anot Seimo spaudos tarnybos pranešimo, Seimo Pirmininkei buvo pristatyti naujausi „Hitachi, Ltd“ moksliniai atradimai ir jų praktinis taikymas vėžinių susirgimų gydymo srityje. Protonų pluošto terapija leidžia išvengti iki šiol plačiai naudojamos chemoterapijos ar chirurginių intervencijų.

Susipažinusi su šioje įmonės bazėje vykdomais darbais, I. Degutienė sakė tikinti, kad kartu su „Hitachi, ltd“ investicijomis į atominę energetiką Lietuvoje pasieks ir šios kompanijos inovacijos, kurios palengvins vėžiu susirgusių Lietuvos žmonių gyvenimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų