Grybauskaitė praneša: paramos fonde jau pusė milijono

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaujanti paramos fondui kovoje su koronavirusu, pranešė, kad  fonde jau yra beveik pusė milijono eurų. Tai ji paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. 

„Naujausia fondo informacija! 3 plaučių ventiliavimo aparatai jau ne tik atvyko į Lietuvą, bet ir pasiekė Klaipėdos, Šiaulių bei Plungės ligonines.

Fondas šiuo metu vykdo užsakymus dėl: mobilaus ilgalaikės ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos sistemos valdymo įrenginio (EKMO) įsigijimo. Tai gyvybę gelbėjanti kvėpavimo ir kraujotakos funkcijas pavaduojanti sistema, taikoma kritiškai sunkiems ligoniams, kuriems jau nepakanka įprastinės dirbtinės plaučių ventiliacijos. Taip pat daromi užsakymai dėl: 1 stacionaraus plaučių ultragarsinės diganostikos aparato, 2 mobilių plaučių echoskopų, 19 reanimacijai skirtų elektrinių funkcinių lovų.

Nuo penktadienio ėmę veikti trumpieji numeriai pagalbą medikams ir ligoniams padarė dar paprastesnę: 1845 – 2 eur, 1846 – 5 eur, 1847 – 10 eurFonde šiuo metu – 478 tūks. eurų. AČIŪ jums!“, – praneša prezidentė. 

 


Rašyti komentarą...
P
Piliečiai
2020-03-31 09:58:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos sportininkai milijonieriai nepaaukojo nei cento..., bent jau niekas to negirdėjo..., Ech, lietuviai....
Atsakyti
0

Z
Z
2020-03-31 10:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur nukeliavo tapino surinkti 1,2milijonai.Nejau ne i grybausksites valdoma fonda? TO negaletu buti,tai kur pinigai?grybauskaite.
Atsakyti
0

X
X
2020-03-31 10:15:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur tapino surinkti pinigai,reklamavo konservai kad virs milijono,be grybauskaites nuorodu jis gi nedrystu juos kazkur panaudoti,tai kur jie?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų