Grigiškėse išprievartautas vaikinas: tarp sulaikytų asmenų – kariškis

Antradienį pranešta, kad sekmadienį Grigiškėse bute buvo išprievartautas jaunas vaikinas. Sulaikyti du įtariamieji. Vienas jų – kariškis.

Birželio 28 dieną policija gavo pranešimą, kad Grigiškėse buvo įvykdytas seksualinis nusikaltimas prieš jauną vaikiną, rašoma naujienų portale delfi.lt. Tarp sulaikytų asmenų – kariškis. Tai patvirtino kariuomenė.

Pirminiais duomenimis nukentėjusysis – 2000 m. gimęs vyras. Sulaikytieji gimę 1999 m. ir 1996 m. Įvykio vietoje rasta ir galimai narkotinių medžiagų.

Lietuvos kariuomenė tv3.lt patvirtino, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis yra Profesinės karo tarnybos karys. Nuobaudų šis karys anksčiau neturėjo.

Kariuomenės teigimu, jei paaiškės, kad tas karys yra kaltas arba jei jam grėstų baudžiamoji atsakomybė – tai jis netektų darbo ir būtų atleistas iš kariuomenės. Bet kol kas jis toliau vykdo profesinę tarnybą.

„Mes turime informacijos apie nusikaltimo straipsnį, kad tai yra seksualinis prievartavimas. Bet neturime jokios informacijos, su kokiu konkrečiai įvykiu tai yra siejama.

Mums žinomas pradėto ikiteisminio tyrimo faktas. Karys yra grįžęs į tarnybos vietą ir šiai dienai jis tęsia tarnybą. Praktika rodo, kad keičiantis aplinkybės ta situacija gali keistis.

Ikiteisminio tyrimo pabaigoje bus aiškus to kario likimas dėl jo profesinės karo tarnybos statuso“, – teigė Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovas majoras Gintautas Ciunis.

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2020-06-30 17:40:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pederastai bus išteisinti nes tai juk ES privilegijuota kasta, o normaliems žmonėms reikia viską toleruoti, net ir prievartavimą.
Atsakyti
-31

L
Lina
2020-06-30 17:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius uz kiausu pakabint kol nudves
Atsakyti
-10

f
faktas
2020-06-30 17:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai yra rizikos grupė, daugiausia vartoja narkotikų, serga AIDS ir venerinėm ligom, psichinėm ligom
Atsakyti
-17

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų