Rusijai pastaruoju metu vykdant nuodugnią Lietuvoje registruotų lengvųjų automobilių kontrolę, eilės susidarė Rusijos Karaliaučiaus srities pusėje.

Atvykstantys iš Rusijos teigia, kad dėl patikrų sienos kirtimas užtrunka iki keliolikos valandų, tuo metu Lietuvos pusėje didelių eilių nėra.

"Kai kurie keliautojai skundėsi, kad net 18 val. užtruko laukimas, kol įvažiavo į Nidos postą iš prieš jį esančio Morskojės posto. Lietuvos pusėje nieko tokio nėra", - BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis.

Anot VSAT atstovo, ilgesnė Lietuvoje registruotų lengvųjų automobilių patikra Rusijoje gerokai sumažino keliautojų srautus.

"Mes savo ruoštu kreipėmės į Rusijos pasieniečius, bet jie atsakė, kad jie procedūras vykdo pagal nustatytą tvarką ir kažkokių specialių priemonių nėra ėmęsi", - teigė jis.

Su Rusija Lietuva turi keturis pasienio punktus - Nidos, Ramoniškių, Panemunės ir Kybartų. "Visuose keturiuose yra tokia pati situacija", - BNS teigė G.Mišutis.

REKLAMA

Lietuva pirmadienį paprašė Rusijos paaiškinimų dėl pasieniečių ir muitininkų vykdomos nuodugnios Lietuvoje registruotų lengvųjų automobilių kontrolės.

Krovininiai automobiliai tikrinami įprasta tvarka, BNS sakė "Linavos" atstovas spaudai Gytis Vincevičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų