Greitoji pagalba skubėjo į „Didįjį šeimos gynimo maršą“: Vingio parke prireikė pagalbos

Vilniaus Vingio parke šeštadienį vyksta „Didysis šeimos gynimo maršas“, kuriame, skaičiuojama, jog dalyvauja apie 10 tūkstančių žmonių, kurie į sostinę suvažiavo iš visos Lietuvos. Šeštadienio vakarą greitoji medicinos pagalba skubėjo į Vingio parką, nes vienam maršo dalyviui prireikė skubiosios pagalbos.

Prie Vingio parko estrados, kur vyko pagrindinis renginys, apie 20 val. nualpo apie 60 metų vyras.

Greitoji pagalba su švyturėliais skubėjo prie estrados.

Atvykus greitajai, vyras buvo sąmoningas. Greitoji pagalba jį išvežė į ligoninę.

Vingio parke „Šeimos gynimo maršo“ dalyviai šeštadienį piktinosi, kad neva yra naikinamos šeimos vertybės, jie teigė, kad siekia apginti vaikų ateitį.

„Mes esame prieš jaunimo toleranciją viskam, kas yra neteisinga. Mes vienareikšmiškai esame tik už normalią, natūralią, Dievo sutvertą ir amžiais patikrintą Šeimos modelį: vyras, moteris, vaikai. Vyras ir jo vaikai, jei yra našlys arba išsituokęs. Moteris ir vaikai.

Bet jokiu būdu, ne tėvelis ir tėvelis, ir trečias tėvelis, ir tada vaikas“, – kalbėjo maršo dalyviai.

(291 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeštadienį vyksta „Didysis šeimos gynimo maršas“

Jie aiškino, kad nori apginti Lietuvos Konstituciją, tautines vertybes ir šeimos vertybes.

„Kovojame už savo vaikų ateitį, kad nebūtų ir nepradėtų jokių iškrypimų darželiuose ir mokyklose, kad Konstitucijos nepradėtų iškraipyti“, – teigė kitas.

Šeimų maršo kalbėtojai ragino išlaikyti šeimą tokią, kokią paliko seneliai ir tėvai.

„Kada paminami Tautos principai ir moralė – tai čia politika jau ne prie ko“, – buvo kalbama marše susirinkusiems dalyviams.

„Šeimos gynimo maršo“ dalyviai siekia išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitoms iniciatyvoms, jų teigimu, nukreiptoms prieš tradicinę šeimą. Į Vingio parką jau pradėjo rinktis protesto dalyviai. Buvo skaičiuojama, kad į Vilnių judėjo apie 2 tūkst. automobilių, bet iš kitų miestų galėjo prisijungti ir daugiau.

REKLAMA

Apie 7 val. ryto iš Klaipėdos ir aplinkinių regionų pradėjo rinktis maršo dalyviai ir automobilių kolona pajudėjo link Vilniaus, kur vyksta maršo oficiali dalis.

Tiesa, ryte nepavyko išvengti ir incidentų. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt pranešė, kad pajudėjusioje automobilių kolonoje važiuojant automagistrale Klaipėda-Vilnius įvyko avarija. Avarijos metu susidūrė keturi kolonoje važiavę automobiliai, laimei sužalotų gyventojų nėra.

Organizatoriai teigia besipriešinantys valdančiosios daugumos iniciatyvoms, kurias laiko prieštaraujančiomis Konstitucijai, socialinių lyčių koncepcijos diegimui švietimo įstaigose. Pasak jų, svarstomos iniciatyvos prieštarautų konstituciniam principui, leidžiančiam tėvams auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Tikslios renginio programos, kuris prasidės nuo 18 val., organizatoriai neatskleidžia, tačiau užsimena, kad kalbės kunigai, keli visuomenėje nusipelnę autoritetai, bet ne iš politikos ir pasijungs užsienyje gyvenantys tautiečiai. Planuojama, kad skambės maršo himnas ir kiek vėliau – koncertas.

Šeštadienį „Šeimos gynimo maršo“ metu vyksta dar keli antiprotestai, kurių tikslas, kaip Vilniaus miesto savivaldybei teigia organizatoriai – išsakyti kitokią nuomonę. Policijos departamentas pranešė, kad mitingų metu dirba sustiprintos policijos pajėgos.


Rašyti komentarą...
B
BLAIVININKAS
2021-05-15 20:50:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra kito būdo išsigelbėti, kaip visiškas atsisakymas alkoholio. ( Vyskupas M. Valančius)
Atsakyti
-2

Įdomu
2021-05-16 07:06:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl tokia ne pagarba Lietuvos vėliava i? Sėdi šypsosi apsimuturiavęs Lietuvos vėliava kaip kokiu skuduru. Erelį vaidina. Kam tokie maršai, kam gynti tuos gomikus ir lesbes, tegul tik sėdi ir tyli. Šlykštu žiūrėti į tuos spalvotuosius.
Atsakyti
0

D
Daiva
2021-05-16 08:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeima - mama, tėtis, vaikas!!! Nepriimita - moteris, moteris, vaikas ar vyras, vyras, vaikas!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų