Girti grįžę emigrantai iš lėktuvo keliavo į areštinę

 Kauno oro uoste sekmadienį sulaikyti girti lietuviai, kurie triukšmavo ir keikė pasieniečius, vienas jų oro uosto viduje nusprendė nusišlapinti.

Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), lietuviai į Kauno oro uostą atvyko lėktuvu iš Londono. Neblaivus 29 metų Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Lietuvos pilietis, nepriėjęs dokumentų patikros vietos, ėmė triukšmauti ir šlapintis viešoje oro uosto pastato vietoje.

Atskubėjusius ir jį sulaikiusius pasieniečius vyras ėmė plūsti necenzūriniais žodžiais ir pradėjo priešintis. Pareigūnai jį apramino panaudoję jėgą ir imtynių veiksmus.

Bendrakeleivio ginti puolė kartu atskridęs irgi neblaivus 27 metų Alytaus rajono gyventojas. Jis taip pat pradėjo triukšmauti ir keikti pasieniečius, jiems grasinti.

Abu chuliganus pasieniečiai uždarė į Kauno oro uosto užkardos laikino sulaikymo kamerą. Vėliau sulaikytuosius pasieniečiai perdavė Kauno policijos pareigūnams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų