Naujausioje „Balsas.lt savaitėje“ teigiama, jog iš sostinės vicemero Gintauto Babravičiaus antstoliai kas mėnesį išskaičuoja pusę algos.

Daugiau kaip 30 tūkst. litų iš G. Babravičiaus, kuris nurodomas kaip už viešąją įstaigą „Klajūnų klubas“ laidavęs asmuo, siekia atgauti ne pačius geriausius laikus išgyvenanti skrydžių bendrovė „Aurela“.

Savaitraščio „Balsas.lt savaitė“ paklaustas apie skolas, G. Babravičius patvirtino šį faktą.

„Matyt, kažkas tyčia iš savivaldybės buhalterijos paviešino šiuos skaičius. Aišku, šiek tiek skaudu, kad dabar esu skolingas. Bet niekas manęs nevertė daryti tai, dėl ko susikaupė tokia apvali suma“, − sakė G. Babravičius.

Politikas teigė, kad finansiniai sunkumai prispaudė, kai „Aurelai“ jis įsiskolino po viešosios įstaigos „Klajūnų klubas“ 2006 metais surengtos Lietuvos piliečių padėkos akcijos Reikjavike. Jame dalyvavo nemažai žurnalistų ir tuomet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavę  atlikėjai iš grupės „LT United“.

„Likus dviem dienoms iki renginio, pasiekė kalbos, kad atsirado nenumatytų kliūčių dėl skrydžių. Teko rinktis: arba ieškoti papildomo lėktuvo, arba išvis atšaukti kelionę. Nutariau rizikuoti ir skirti savo lėšų, už tai iki šiol atsakau“, − aiškino G. Babravičius.


Rašyti komentarą...
g
geras zmogus ne profesija
2009-05-25 12:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras tas bebbras, ideju daug generuoja, bet pamirso pasakyti , kad po akcijos dar atostogavo 12 dienu Islanbdijoje su seima. O islandija dar nebuvo bankrutavusi.
Panasu , kad dabar skolas atsiims is savivaldybes skirtu pinigu VSI "europos namai"
Atsakyti
0

r
romualdas
2009-05-25 14:25:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gintautai,ar tikslinga isteigti fondą,kuris galėtų pagelbėti tokių atvejų metu ,kaip kad ir jums atsitiko. Tad dirbantiems seime būtina apie tai rimtai pamastyti,nes nelaimės gali tykoti už pirmo posūkio....
Atsakyti
0

o
ooooooooo
2009-05-25 14:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
oooooo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų