Gentvilo žvilgsnis į rinkimus: liberalams siūlo bendradarbiauti su kitomis partijomis

Kadenciją baigiantis Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas siūlo partijai Seimo rinkimuose bendradarbiauti su kitomis partijomis, kuriant kelių sąrašų koaliciją.

„Gal galima susitarti: moderni Lietuva su laisvu žmogumi? Man kaip liberalui tai atrodo tinkama, atrodo, tai galėtų tikti ir Laisvės partijai, atrodo, tai turėtų tikti ir Tėvynės sąjungai. Pradėkime pokalbį“, – šeštadienį vykstančiame partijos suvažiavime kalbėjo E. Gentvilas.

„Nesakau, kad bendrą sąrašą Seimo rinkimams. (...) Gal mes galime sukurti kelių partijų sąrašų koaliciją? Eidami savarankiškais sąrašais, tačiau turėdami po keletą, po keliolika svarbiausių idėjų, kurios sutampa“, – sakė jis.

E. Gentvilas siūlė, kad šios partijos galėtų susitarti dėl kai kurių vienmandačių rinkimų apygardų ir jose nekonkuruoti vieni su kitais.

Į Liberalų sąjūdžio suvažiavimą atvykęs Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko pavaduotojas Dainius Kreivys sakė, jog idėja dėl vienmandačių yra svarstytina, jei iš tiesų taps pasiūlymu.

„Aš manau, kad turbūt pasiūlymas vertas diskusijos. (...) Turbūt mes tikrai tą klausimą svarstysime“, – žurnalistams sakė D. Kreivys.

Kaune vykstančiame Liberalų sąjūdžio suvažiavime šeštadienį paaiškės naujoji partijos pirmininkė.

Į šias pareigas kandidatuoja Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Trakų rajono merė Edita Rudelienė, per pirmąjį rinkimų turą surinkusios daugiausiai balsų.

Liberalai taip pat rinks partijos valdybą, etikos ir skaidrumo komisiją bei kontrolės komisiją, pirmininko pavaduotojus.

Posėdyje numatyta išklausyti kadenciją baigiančio partijos pirmininko Eugenijaus Gentvilo ataskaitą, patvirtinti deklaraciją dėl socialinės atskirties mažinimo, regioninės politikos ir švietimo stiprinimo.

Liberalų sąjūdis šiuo metu Seime turi dešimt atstovų.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2019-09-21 17:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pomidoras gentvilas pernoko vasara buvo karšta , tai ką tu gero padarei Lietuvai. Supistas pomidore gentvilas nematyti tavo darbo pinigų. Tai nugvelbei nemažai prakeiktas įzgama ane..........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų