Gabrielius Landsbergis supyko: aiškintis pasidarė gal kiek atgrasu

Penktadienį socialiniame tinkle per tiesioginę transliaciją konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis teigė, kad visgi taško dėl opozicijos lyderio posto dar nededa, tačiau jau daugiau nei savaitę iš liberalų pusės nesulaukia jokių atsakymų. Taip pat G. Landsbergis įvertino ketvirtadienį premjero paskelbtą ministrų sąrašą.

25

„Mano nuomonė yra atsargiai pozityvi. Kai kuriuos žmones mes pažįstame, tai nuteikia optimistiškai. Turbūt pagrindinis iššūkis, kalbant apie naująją komandą yra būtent tai, kiek jie turės nepriklausomybės.

Kalbant apie kandidatę į švietimo ministres, tai ji kalba, kad aukštosios mokyklos turi būti konsoliduojamos, universitetų skaičius turi būti mažesnis, bet atrodo, kad valstiečių planai buvo visai kitokie. Dabar pagrindinis klausimas yra – kas anksčiau išsižadės savo anksčiau pasakytų minčių?“ - per tiesioginę transliaciją sakė G. Landsbergis.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai pašiepė Gabrielių Landsbergį: sulygino su Donaldu Trumpu

„Žiūrėsime, kaip bus. Aš tikiuosi, kad ministrė išliks tvirta ir nepakeis savo nuostatų, nes tai yra svarbu visai Lietuvai. Matysime, kaip bus toliau. Dar nesu pasirengęs labai kritikuoti. <..> Gali būti, kad kitą savaitę mėginsim kviestis ministrus į frakciją kalbėtis. Kol kas labiausiai nepatinka tai, kad nėra aišku, ką valdantieji nori daryti.

Kitas dalykas, tai dėl mūsų bendradarbiavimo su liberalais. Aš noriu pabrėžti, kad opozicijos lyderio pareigybė yra svarbi dėl keletos aspektų. Visų pirmiausia tai yra papildomas balsas Seimo valdyboje.

Dėl pačios priešistorės su liberalais, tai mes gal prieš tris savaites kreipėmės į liberalus siūlydami jiems bendradarbiavimą, bet jau daugiau nei savaitę mes nesulaukiame iš jų jokio atsakymo. Aiškintis per spaudą pasidarė gal kiek atgrasu ir nelabai rimta. Jeigu liberalai apsispręs dėl opozicijos lyderio, galima prie tų diskusijų grįžti“, - sakė G. Landsbergis.

 


Rašyti komentarą...
b
barbosas
2016-11-25 22:06:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klausiate kiek kas turi nepriklausomumo nuo savo partyju lyderiu, o kiek turi nepriklausomumo jusu konservatoriu partijos nariai nuo jusu pons Gabrieliau Landsbergi? galite atsakyti?
Atsakyti
-1

D
DZUKAS
2016-11-26 07:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau piktumas ima,kaip sitas broileriukas sedinti kiausinio kevale susireiksmines iki svarbiausio asmenio,toliau nemato tik KGB-ista seneli ir prasivogusi KUBILIU,paskui kuri laksto ir jo debiliskas mintis skleidzia.KUBILIUS tik prunkscia i ranka is durnelio kuris neturi savo nei galvos nei nuomones nei stuburo,jau nekalbant apie neturejima prpto.
Atsakyti
-1

n
n
2016-11-26 12:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
galetu jis but ramesnis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų