Gabrielius Landsbergis apie valdančiųjų traukimąsi: tai, bailio taktika

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Gabrielius Landsbergis mano, kad „valstiečių“ pirmininko Ramūno Karbauskio kalbos apie traukimąsi iš koalicijos Seime – tuščios ir įgyvendinamos nebūtų.

„Pasitraukdamas į opoziciją, patraukdamas Saulių Skvernelį, jis de facto sugriauna bet kokį legitimumą savo kaip žmogaus, kuris galėtų pretenduoti ateityje į valdžią: tu turėjai šansus, tu galėjai padaryti darbus iki galo, bet, deja, tu jų nepadarei. Bailio taktika. Aš manau, kad čia yra tik tuščias grasinimas, kitaip vadinamas blefavimas“, – Žinių radijui penktadienį sakė G. Landsbergis.

R. Karbauskis ketvirtadienį pareiškė, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) trauktųsi iš valdžios, jei pralaimėtų prezidento ir Europos Parlamento rinkimus.

Premjerui S. Skverneliui ketvirtadienį viešai užsiminus, jog priklausomai nuo prezidento rinkimų rezultatų, Seime gali susiformuoti nauja dauguma, R. Karbauskis sakė, kad konservatoriai šiuo metu aktyviai kalbina visų frakcijų atstovus „versti valdžią“.

REKLAMA

G. Landsbergis užsimena, kad keletą pastarųjų mėnesių vyksta „judėjimas valdančiųjų pusėje“. Tačiau R. Karbauskio pasisakymus jis vertina kaip įspėjimą savo frakcijos atstovams bei koalicijos partneriams, rinkėjams.

Šiuo metu valdančiąją koaliciją yra pasirašiusios LVŽS ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija, jos dar turi bendradarbiavimo susitarimą su „Tvarkos ir teisingumo“ frakcija Seime. Tai sudaro 69 balsus Seime iš 141. Per balsavimus dažnai valdantieji sulaukia ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos narių palaikymo. Pridėjus šiuos balsus, susidaro 77 mandatai.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2019-05-03 11:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
renkant šlykščiausią Lietuvos snukį, šis užimtų pirmą vietą.
Atsakyti
0

V
Va
2019-05-03 09:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vytuko anūko pamąstymas apie valdančiųjų koaliciją.
Atsakyti
-1

r
rimon
2019-05-03 12:32:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikras vištininko atamanas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų