G. Nausėdos šansai tapti prezidentu vis stiprėja: šį kartą tai parodo patys lietuviai

Paprašyti įvardinti geriausius pretendentus į prezidento postą, gyventojai dažniausiai rinkosi šią savaitę apie kandidatavimą paskelbusį ekonomistą Gitaną Nausėdą.

Kaip rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama apklausa, 22,3 proc. respondentų mano, kad G. Nausėda geriausiai tiktų vadovauti valstybei.

Antras yra apie apsisprendimą kandidatuoti nepranešęs premjeras Saulius Skvernelis su 16,6 proc. palaikymu.

Diplomatas Vygaudas Ušackas sulaukė 12,9 proc. paramos, kita galima konservatorių kandidatė Seimo narė Ingrida Simonytė – 10 procentų.

Kauno merą Visvaldą Matijošaitį kaip geriausią kandidatą į prezidentus įvardijo 7,8 proc. apklaustųjų.

Filosofą Arvydą Juozaitį rinkosi 3,3 proc., jau atsisakiusį kandidatuoti Seimo narį Žygimantą Pavilionį 3,1 proc., Seimo narius Aušrą Maldeikienę 3 proc., Naglį Puteikį 2,8 proc., europarlamentarą Petrą Auštrevičių 2,5 proc. apklaustųjų.

Apklausos dalyvių buvo klausiama, kas iš Lietuvos visuomenės veikėjų būtų geriausi pretendentai į prezidento postą. Respondentai iš viso paminėjo 37 galimų pretendentų į prezidentus pavardes.

Reprezentatyvią gyventojų apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu rugsėjo 7–16 dienomis atliko bendrovė „Vilmorus“.


Rašyti komentarą...
s
simas
2018-09-22 10:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai melas ir reklama, jis usacko nepaiims, nauseda daug runkeliu suvalgyti reikia kad usacka pralentu.jis ne zmoniu prezidentas kabuteseo banku..
Atsakyti
-4

P
PP
2018-09-22 09:29:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet koks pasisakymas apie kandidatus į LR prezidento postą yra savotiška reklama arba mėginimas runkelius sustatyti į suplanuotą vagą.
Atsakyti
-1

P
Prezidentu
2018-09-22 11:29:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
neturėtų būti išsiskyrėliai,nes jei jiems atsibodo žmona ir vaikai ir juos išdavė,tai išduoti ir parduoti Lietuvą ir jos žmones dar lengviau
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų