G. Landsbergis: mus bando įvelti į įvairius skandalus

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis apžvelgdamas politinę padėtį teigė, jog konservatorius bandoma įtraukti į beverčius skandalus. Be to, išreiškė nesuprantantis, kaip valdantieji gerins gyvenimą. 

„Šiandien susiduriame su ypatinga kova prieš partijas. Ir kova vyksta ne tik pas mus, bet ir visoje Europoje. Norima nutrinti ribas, kas yra politinės organizacijos ir teigiama, jog oligarchizuoti lyderiai yra tai, ko reikia. Nesutinku. Partijos, kurios patiria išbandymus šiandien, kurios susiduria su aiškiomis problemomis, turi ne tik ieškoti kaltų, bet ir padaryti viską, kad taptų stipresnėmis nei bet kada. Mes turime paklausti savęs, ką reikia padaryti, kad kartu taptume stipresniais ir kartu kurtume stipresnę Lietuvą. Mus bando įvelti į įvairius skandalus, bet iš tiesų esame įtraukiami tik į jokios vertės neturinčios darbotvarkės batalijas. Negana to, valdantieji žada išganingus pokyčius, tačiau retas savęs paklausiame, kaip tai bus padaryta?“,– teigė G. Landsbergis.

REKLAMA

Kalbėdamas apie valdančiųjų pažadus, G. Landsbergis sakė, jog sutelkiamas dėmesys žadėjimui, o ne paaiškinimams, kaip tai bus padaryta.

„Jei mūsų biudžetas mažiausią dalį Bendrojo vidaus produkto padalina paslaugų gerinimui, ar tikrai galime tikėtis efektyvių pokyčių? Viskas bus gerai, – žada valdžia, per medikų mitingą. Tik kol kas neaišku kaip. Aš nematau jokių prielaidų rimtiems pokyčiams ar bent jau pažadų įgyvendinimui. Suprantu, kad valdantiesiems rūpi 2019 m. rinkimai, rūpi ilgesnis išlikimas politinėje arenoje, tačiau mes, tuo tarpu, ir vėl ketverius metus gyvename neaiškių tuščių pažadų realybėje. Mums žada mažesnius mokesčius ir didesnes išmokas, žada disesnius atlyginimus ir geresnį paslaugų prieinamumą, tačiau kaip tai bus padaryta kelerius metus turint tą patį biudžetą, atsakyti sunku“.

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2018-04-28 12:55:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isstojo kvailys ir kitiems kvailiams kalba reze... Ovaciju buvo? Dedulei geda nebuvo del tokio kvailo anukelio?
Atsakyti
-2

A
Aidas
2018-04-28 15:16:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne jus bando ivelti o jus patys darote skandalus
Atsakyti
-2

G
Gabriukai
2018-04-28 19:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebando, o tiesiog ir yra skandalas. Riejaties, sau, dalinatės kėdes, stumdot stalus, ir manot kad čia kažkam įdomu kaip jūs verslą draskot kas sau. Gal sakysi valdžia ne verslas, o rinkėjai ne avys- suprantama iš jusų varpinės?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų