Ankstų šeštadienio rytą apie 6 val. policija gavo pranešimą apie incidentą Einikių šeimos namuose, Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje. Atvykę pareigūnai rado neblaivų Gintarą Einikį ir nuo jo rankos nukentėjusią žmoną Jurgitą, informuoja naujienų portalas “Lietuvos rytas”.

Moteris buvo išvežta į ligoninę, o dviejų metų poros dukra buvo patikėta senelių globai. Pranešama, kad J. Einikienei praskeltas antakis, ir nustatyi šonkaulių lužiai. Suteikus būtinąją pagalbą ji išleista gydytis į namus.

Nors anksčiau J. Einikienė pati kreipdavosi į policiją, šįkart pareigūnus informavo kaimynas. Pasak jo, buvęs garsus krepšininkas savo žmoną pusnuogę išstūmė į daugiabučio koridorių.

G. Einikis uždarytas į areštinę dviems paroms.

Balsas.lt primena, kad G. Einikis prieš žmoną smurtavo jau ne kartą. Nors moteris viešai žadėjo su juo išsiskirti, iki šiol po kiekvieno smurto protrūkio pora vis tik susitaikydavo.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2013-12-21 12:41:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tiesiog porele twix: vienas - sadistas, kitas - mozachistas...
Atsakyti
0

I
IŠSKIRKIT PRIEVARTA
2013-12-21 12:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi NIEKAS negali kur nors išvežti Einikį kuo toliau nuo tos moters, kurios elgesys prišaukia nelaimes sau, vaikams ir vyrui. Matyt, kol neužmuš, tol mušis.
Atsakyti
0

E
Elvyra
2013-12-21 12:26:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kažkokie keistuoliai.Jai matyt patinka kaip ją daužo,lyg kriaušę.Kam dar rašyti apie juos ?Abu tokie
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų