NBA žaidžiančio krepšininko 26 metų Lino Kleizos vizitas į Lietuvą aukštyn kojomis apvertė „Sūduvos" futbolininko 27 metų Alfredo Skroblo gyvenimą. Smogęs peiliu sau jis atsidūrė ligoninėje, rašo „Lietuvos rytas“.Futbolininkas iš gyvenimo nutarė pasitraukti sekmadienį – peiliu smogė sau į širdį. Sūnų nuo tragedijos bandė apsaugoti motina, kuri tuo metu buvo šalia, – ji čiupo už peilio. Ašmenys giliai perpjovė moteriai ranką.

Sunkūs išgyvenimai A.Skroblą prislėgė po to, kai fotomodelio karjeros užsienyje siekianti jo mylimoji 23 metų Berta K. buvo pastebėta į Lietuvą atvykusio krepšininko Lino Kleizos draugijoje. Su L.Kleiza fotografai Berta K. užfiksavo gegužės 14-ąją. Jie kartu leido laiką viename Kauno naktinių barų, o prieš tai stebėjo moterų krepšinio varžybas.

„Komanda išgyvena šoką. Žinojau, kad Alfredui pastaruoju metu buvo labai sunku. Gal kokią savaitę su juo nuolat bendravau. Stengiausi jam padėti įveikti dvasinį skausmą dėl išsiskyrimo su mergina. Prieš rungtynes sekmadienį Alfredas manęs paprašė nesivežti jo į Panevėžį. Aš jam leidau savaitę paatostogauti, pasiūliau nuvažiuoti pailsėti į Turkiją", – „Lietuvos rytui" pasakojo „Sūduvos" treneris Virginijus Liubšys.


Rašyti komentarą...
s
suilgim
2011-05-24 09:41:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
..visos jos kales, pamate storesne pinigine, ir zergesi..supras savo klaida, kai Linas ja ismes kai atsibos, kaip panaudota, nebereikalinga daikta..manau Linas nera toks kvailas, kad nesuprastu ko tokios kales siekia...
Atsakyti
0

a
abc
2011-05-24 10:53:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
jo baisu,visu baisiausia tai mamai,kaip jos akyse sunus bando nusizudyti,uzuojauta seimai
Atsakyti
0

e
ecka
2011-05-24 10:58:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Minkstakunis-zudytis del kales????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų