Finansų ministerija kraustysis iš brangių patalpų tuštėjančiame laisvalaikio ir verslo centre „Vilniaus vartai“.

Tuo metu Mokesčių inspekcijai taip pat pavyko susitarti dėl ketvirtadaliu mažesnės nuomos kainos patalpų nuomos komplekse „North Star“, trečiadienį rašo „Vilniaus diena“.

Mokesčių inspektoriams pavyko išsiderėti geresnes sąlygas iš koncerno „MG Baltic“, tačiau Finansų ministerijos derybos su patalpas valdančia bendrove „BPT Optimal Retail“ buvo bergždžios, tad nutarta patalpų „Vilniaus vartuose“ atsisakyti.

Anot finansų ministrės Ingridos Šimonytės patarėjos Giedrės Balčytytės, derybos baigtos, ir ministerijos padalinių išsikraustymas iš „Vilniaus vartų“ tėra laiko klausimas.

„Ieškosime palankesnių alternatyvų rinkoje“, – sakė ji.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcijai po derybų su „MG Baltic“ priklausančia bendrove „MG Valda“ nuomos kaina patalpų nuomos komplekse „North Star“ sumažinta 23 proc.

Iki šiol Mokesčių inspekcija už nuomą mokėjo 44 litus už 1 kvadratą – gerokai daugiau nei rinkos kaina. Kainą pavyko sumažinti dešimčia litų už 1 kvadratą. Mokesčių inspekcijos mėnesio išlaidos nuomai sumažės apie 50 tūkst. litų, o per metus bus sutaupyta 600 tūkst. litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų