Eugenijus Gentvilas: šešėlis partijai užmestas ne juridine, o moraline prasme

Į korupcijos skandalą patekusio opozicinio Liberalų sąjūdžio vadovai keliauja per partijos rajonų skyrius, ramindami partiečius, jog pati partija su kyšininkavimo istorija – nesusijusi.

„Dirbame, važinėjame per skyrius, regionų koordinacines tarybas, su alytiškiais, su telšiškiais, vakar su uteniškiais regiono žmonėmis susitikau, jie žino, kad niekaip nesusiję suvisa šia istorija. Šešėlis partijai užmestas, ne juridine, o moraline prasme, kiekvienas, kuris jaučiasi teisus, jis pasirengęs dirbti“, – penktadienį interviu Žinių radijui į klausimą, kokiomis nuotaikomis gyvena partija, atsakė vienas liberalų vadovų, parlamentinės frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

„Nors mus bando murkdyti skandalo pursluose, partijai nėra reiškiama jokių pretenzijų, nei vienam kitam žmogui negirdėti jokių pretenzijų, esame pasirengę dirbti ir atsimušti nuo šių bjaurių istorijų“, – pridūrė E.Gentvilas.

Buvusiam partijos vadovui eksparlamentarui Eligijui Masiuliui šią savaitę pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu, kyšininkavimo ir neteisėto praturtėjimo.

REKLAMA

Pasak prokurorų, ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad būdamas Seimo nariu bei Liberalų sąjūdžio vadovu E. Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.

Pranešime apie įtarimą taip pat nurodoma, kad, turimais duomenimis, E. Masiulis galimai yra žadėjęs veikti dėl šių naudingų koncernui sprendimų pats bei paveikti tai daryti kitus asmenis.

Įtarimas dėl neteisėto praturtėjimo pareikštas atsižvelgiant į tai, kad atliktos kratos metu E.Masiulio namuose buvo rasta didelė pinigų suma – apie 250 tūkst. eurų, kuri, kaip įtariama šiuo metu, negalėjo būti įgyta teisėtai.

Po apklausos E.Masiuliui skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Papirkimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi įtariamas koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas R.Kurlianskis yra suimtas 20-čiai dienų, suėmimas baigiasi gegužės 30 dieną. Verslininkas kaltės nepripažįsta.

R.Kurlianskis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

 


Rašyti komentarą...
V
Vladimir
2016-05-27 09:15:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
ATIA JŪSŲ PARTIJAI , KAIP IR KONSERVATORIU.
Atsakyti
0

G
GintarasS
2016-05-27 14:56:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne užmestas, o tik šiek tiek praskleistas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų