Egidijus Vareikis palieka konservatorius ir į rinkimus eis su Ramūnu Karbauskiu

Ilgametis Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narys Egidijus Vareikis palieka partiją, Seimo rinkimuose dalyvaus su Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

E.Vareikis BNS sakė supratęs, jog konservatorių rinkiminėje komandoje nėra „labai reikalingas“, todėl pasirinkęs sau pažiūromis artimą LVŽS. „Savo vertybėmis Valstiečių ir žaliųjų sąjunga man yra priimtina, aš matau labai daug gerų dalykų – aplinkosauginė politika, žmogaus ekologija, blaivybė, protingo Lietuvos blaivinimo, ne tik manifestacijomis, gerų vertybių šeimos politikos, tikėjimo, krikščionybės atžvilgiu“, – sakė parlamentaras.

„Manau, galiu prisidėti prie Valstiečių ir žaliųjų europinės politikos tobulinimo. Radau čia perspektyvių gražių savo veiklai vietų, o kadangi TS-LKD komandą formuoja pagal savo nuožiūrą, aš ten neatrodo, kad tai komandai labai reikalingas“, – sakė E.Vareikis.

Politikas patvirtino trečiadienį parašęs prašymą išeiti iš TS-LKD, bet frakcijoje kol kas liekantis. Taip pat jis sakė bent kol kas nestojantis į LVŽS, taip pat sakė, jog dar nenuspręsta, ar su šia kandidatuos tik daugiamandatėje apygardoje, ar bus keliamas ir vienmandatėje. „Kaip diplomatai sako, kol nenuspręsta, nenuspręsta niekas“, – sakė Seimo narys.

REKLAMA

E.Vareikis anksčiau keliskart buvo įsipainiojęs į incidentus, susijusius su alkoholio vartojimu, ir dėl to buvo sulaukęs konservatorių partijos sankcijų, pvz., draudimo vykti į užsienio komandiruotes, bet po gydymosi kurso sako pakeitęs gyvenimo būdą.

TV3 žinių archyvas:

E.Vareikis Seime dirba jau ketvirtą kadenciją, į parlamentą renkamas nuo 2000-ųjų.


Rašyti komentarą...
B
BLAIVYKIS
2016-04-07 14:26:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
ALKASAS PALIEKA SABUTYLNIKUS;))
Atsakyti
-1

E
Egis
2016-04-29 20:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras specialistas, geras sprendimas. Girtauja daug Lietuvoj, bet Vareikis ir yra tas, kuris siūlo pagalbą. Visiems, net rašantiems piktus komentarus, ko gero, ,,nedagėrusiems,, Sėkmės, Egidijau.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų