E.Pupinis: Gąsdinti lengviau negu siūlyti sprendimus

Publikuota 2010.03.15 15:28

ponui Edmundui 2010-03-15 21:33:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

taigi pamodeliuokit situaciją su tuo amžiumi: kas gausis? 40 mečiui atsakoma , kad jis per senas ,darbo ieškant, o vyresnio amžiaus irnemanyk surasti. Daug žmonių , vyresnioamžiaus , atsidursgatvėje be pragyvenimošaltinio : darban nepriima -per senas , pensijai gauti-per jaunas.
Nepasakote visos tiesos apie pensininkų gyvenimą vakaruose; kokias jie gauna garantijas , netekus darbo, kokios būna pašalpos ,kokia būna socialinė parama tokio "slidaus "amžiaus piliečiams.?
Įsivaizduoju pesiio amžiaus biurokratą nepersidirbantį užstalo, bet sunkiau įsivaizduoti žvalų "fūros "65 metų vairuotoją 'skraidantį Rusijos ar Europos greitkeliuose.Kaip su tokių sunkių-nelengvų fizine prasme darbininkiškų specialybių žmonėmis elgtųsi valdžia? Ką ji pasiūlys ,kaipagalsveikatos stovį jis negali dirbti pilna jėga?
Jeigu prisite įstatymą ,kaip daugelį, apeliuodami , į ES, kad , girdi, ji taip rekomenduoja, tai priskaldysit daug malkų, bus daugiau žalos nei naudos.   ATSAKYTI
rupūs miltai 2010-03-15 18:44:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
darykit Pupini, darykit kaip Pasaulio bankas liepia. Juk niekam ne paslaptis ta pasaulio banko misija ir kodėl jis taip liepia. Jau niekas Pasaulio banku netiki išskyrus naivius, klusnius ir savo galvom negalvojančius konservatorius. friedmano saulė nusileido, o mūsų konservai dar vis šoka pagal jo dūdelę.

Kvailiai. Jūs ne tik save aukojate, bet ir mus visus.    ATSAKYTI
PirmaKarta® 2010-03-15 15:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Autorius serga lumpenkonservatorių profesine liga.   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų