Iš Seimo tribūnos į policijos generaliniam komisarui Sauliui Skverneliui adresuotus klausimus dėl didelį rezonansą sukėlusių įvykių turėtų atsakyti pats Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas.

Liberalų sąjūdžio frakcija šiandien Seimo posėdžių sekretoriatui raštu perdavė klausimus ministrui. Liberalai tikisi, kad į konkrečius frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ anksčiau jau suformuluotus klausimus bus atsakyta artimiausių Seimo posėdžių metu.

„Esame įsitikinę, kad į visiems rūpimus klausimus turėtų atsakyti tas pareigūnas, kuris yra tiesiogiai atskaitingas Seimui – šiuo atveju tai Vidaus reikalų ministras. Jeigu frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai jau neberanda kelių, kaip užduoti jiems rūpimus klausimus partijos deleguotam ministrui D. A. Barakauskui, tai liberalai tikrai pasiryžę padėti“, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Eugenijus Gentvilas.

Liberalų sąjūdžio frakcija iš Vidaus reikalų ministro tikisi išgirsti atsakymus į tuos pačius 18 klausimų, kurie šiandien buvo adresuoti policijos generaliniam komisarui S. Skverneliui. Seimo daugumos sprendimu, klausimas dėl policijos vadovo atsakymų buvo išimtas iš šiandienos parlamento posėdžio darbotvarkės.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų