Rašyti komentarą...
Judita Aleksandravičiūtė
Judita Aleksandravičiūtė
Idomu ką jūs bandot apgaut savę ar mus tie trys skiepai ne panacėja kuri iš gelbės nes serga ir tie ir tie
Burtu keliu parenka kurie serga covidu o kurie ne, žmogus kuris neserga covidu atsakymą gauna ant vakaro, kiti turi laukt net daugiau nei parą laiko, o tie kurie serga anksti ryte gauna. Gyvenam su šeima tam pačiam name, vienam yra corona, kitiem dviem nėra ir kaip nori taip suprask. Atvejų skaičius ryte paskelbia o atsakymai ateina vakare.
Vykit tą gaidį!
Bobulei: Aha, tai pagal tamstą, iki vakcinavimo mirę visi vakcinuoti? Ar antivakseriai savo veiklą buvo nukreipę į Covid19 neigimą ir antivakseriais dar nesivadino? Tai jūsų "nuopelnai" nuo to mažesni? P.S. Vienas mano žvejybos draugų, prisiskaitęs įrodinėjimų, kad jokio Covido nėra ir kad tai menkutis gripas, susitiko su Covid19. Ir ką, ogi tik trys insultai, per pusę metų vėl išmoko vaikščiot, nebevairuoja automobilio ir, išgirdęs antivakserių šnekas apie čipavimą ir vakcinų nuodus, prašneka tokiais triaukščiais, kad šalia esantiems vidurius susuka. Nenusipiginkit, ponai antivakseriai, jūsų "šlovingo" darbo įvertinimui laikas dar neatėjo.
@Algis Faktus iš savo pažįstamų rato duok. Nes loji nieko nepasakydamas.
@Algis Nesupratau prie ko cia insultas ir covidas.Gal uzsidek pampersus ir eik miegot nesamoniu nerasinejas
Kaip kvailys vadovauja SAM tai batai. O ta pišpasi tegu susikiša į antrą galą. I
Einam į darbus ir puikiai matom, kas serga. Pirmiausiai krito su 3 dozėm paskiepyti. Nesiskiepiję, bet persirgę laikosi geriausiai ir neša didžiąją darbo naštą.
Meluoji. Ne 11, o trimis kartais. Pagal oficialią statistiką (?) trečdalis mirusių buvo pasiskiepiję.
@Bobutė Statiistika, ne antivakserinė, reali: iš 7700 mirusių 689 buvo vakcinuoti. Ar dabar dalybos veiksmą sugebėsi atlikt?
@Algis 7700 mirusių yra iš viso nuo coronos pradžios, o vakcinuoti tik nuo vakcinų atsiradimo datos, taigi esi neteisus
kur spe.žiūri? Kai anksčiau nuo gripo skiepydavo, tai prieš sezoną, kad spėtų imunitetas susiformuoti. O dabar per pandemiją ir turim ką turim, susirgimų protrūkį.
Ką čia jis nusisneka daugiausia serga Izraelis,Danija,Prancūzija kuo daugiau skiepytu tuo daugiau ir serga
Geriau jis patyletu, didysis medikas
Į viršų