Drama Kelmės rajone: 10-metis peiliu gynė mamą nuo smurtaujančio tėvo

Policijos departamentas praneša, kad birželio 1 d. apie 22 val. 10 min. Kelmės rajone, namuose, užregistruotas smurto artimoje aplinkoje atvejis.

Pirminiais duomenimis, nepilnametis (g. 2010 m.), gindamas 1972 m. gimusią motiną, peiliu sužalojo savo tėvą (g. 1970 m.).

Pastarasis dėl žaizdos rankoje paguldytas į ligoninę. Aiškėja, kad abu tėvai konflikto metu buvo girti.

Policijos atstovai tv3.lt patvirtino, kad moteriai nustatytas 1,08 promilės girtumas, o vaiko sužeistas sutuoktinis net nesugebėjo įpūsti reikiamo oro kiekio į alkotesterį.

Nepilnametis šiuo metu perduotas artimam giminaičiui. Įvykio aplinkybės tikslinamos.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-06-02 09:07:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisiminiau save kaip kažkada miegojau su peiliu po pagalve.Būčiau gynus,mama,broli ir save.Dabar kai suaugau suvokiu,galėjau sau sutrypti gyvenimą.Smurtas šeimoje žniugdantis dalykas .Tam vaikui linkiu stiprybės,nes viską mes darom iš baimės ir meilės savo artimiesiems.
Atsakyti
-6

N
Nuomonė
2020-06-02 09:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vieną šeimą pažinojau , kur pareigūnu dirbo šeimos narys- mušdavo be mėlynių, girtavimas nerealus, žmona su vaikais per duris, o tėtė pareigūnas su meilužėm.....pasikapstykit, ten tokių tragedijų dar daugiau, tik dangstoma.
Atsakyti
-8

D
Dale S.
2020-06-02 10:50:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alkoholikus ,degradus ,tironus kaip nori taip juos vadink ,ju smegenys pragertos jiems smurtas fizinis ar psichologinis yra norma. Todel tokius reikia uzdaryti kaip nuo koronos viruso ir gydyti ,o berniukui palinkeciau stiprybes vaikas viska supranta tik yra traumuojamas . Gaila vaiko .
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų