DIENOS PJŪVIS. Šeimos gynimo maršas – kas susikraus politinį kapitalą?

Šeštadienį įvyks Didysis šeimos gynimo maršas, kuriame turėtų susirinkti dešimtis tūkstančių protestuotojų, pasisakančių už tradicinę šeimą ir tradicines vertybes. Paramą maršui išreiškė jau ir ne vienas žinomas politikas, o patys maršo organizatoriai dievagojasi, kad šis renginys netaps pagrindu kurti naują partiją, nors beveik visi organizatoriai anksčiau nesėkmingai bandė laimę žengti į didžiąją politiką.

Ar Didysis šeimos gynimo maršas sukraus kam nors politinį kapitalą? Jei taip, kas iš jo gaus didžiausią naudą? Apie tai ir kalbamės ketvirtadienį aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“. Laidos svečiai: Seimo vicepirmininkas, Laisvės frakcijos atstovas Vytautas Mitalas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narė, parlamentarė Agnė Širinskienė.

Naujienų portalas tv3.lt ketvirtadienį jau rašė apie maršo organizatorius. Portalo kalbinti ekspertai teigė, kad už maršo organizavimo stovi ne tik dėl vertybių susirūpinę aktyvistai, bet ir dėl visko protestuojantys piliečiai ar niekaip į didžiąją politiką neįšokantys veikėjai.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-05-13 12:39:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ooooo kaip susirupino tie kurie nesusikraus politinio kapitalo........
Atsakyti
-1

O
O kas
2021-05-13 12:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susikrauna iš gėjų maršo, ir ne tik politinį ,kapitalą,ko jūs triedžiat dėl to maršo Šeimų,bijort kažko?
Atsakyti
-2

1
123
2021-05-13 12:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
jai neramu melkis
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų