Demaskuotas pataisos namų darbuotojas, perdavinėjęs nuteistiesiems draudžiamus daiktus

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnai demaskavo pataisos namų darbuotoją, įtariamą nešusį ir nuteistiesiems perdavinėjusį uždraustus daiktus.

15

Kaip trečiadienį pranešė Kalėjimų departamentas, Marijampolės pataisos namuose būrio viršininku dirbęs pareigūnas įkalintiems asmenims galėjo tiekti mobiliuosius telefonus, SIM korteles, interneto modemus, anabolinius steroidus ir kitus daiktus. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Demaskuotas pataisos namų darbuotojas, perdavinėjęs nuteistiesiems draudžiamus daiktus

Pareigūnas buvo susektas, kai kriminalistai ėmė aiškintis, kokiu būdu Marijampolės pataisos namuose bausmę atliekantys nuteistieji įgyja jiems turėti draudžiamų daiktų. 

Tyrimo metu nustatyta, kad pataisos įstaigos pareigūnas už atlygį vienam iš nuteistųjų atneša draudžiamų daiktų. Minėtas nuteistasis į nusikalstamą veiką įtraukė ir laisvėje esančius savo artimuosius, kurie, kaip įtariama, perduodavo draudžiamus daiktus pareigūnui ir sumokėdavo už tai. 

„Šia Kriminalinės žvalgybos valdybos atlikta operacija siunčiame labai aiškią žinią, kad nebus toleruojami jokie piktnaudžiavimai ir principingai reaguosime į kiekvieną atvejį, kai pareigūnai gundysis pasipelnyti iš neteisėtos veiklos“, – pranešime cituojamas Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas.

Ikiteisminio tyrimo metu atliktos kratos pareigūno bei galimų jo bendrininkų gyvenamosiose vietose. Pareigūno gyvenamojoje vietoje aptikti galimai nuteistiesiems perduoti skirti daiktai – penki mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelės bei, kaip įtariama, anaboliniai steroidai.   

Kitų procesinių veiksmų metu paimti pareigūnui siųsti ir nuteistuosius turėję pasiekti daiktai – didelis kiekis mobiliojo ryšio telefonų, jų priedų, interneto modemų, maisto papildų sportuojantiems bei 1,5 tūkst. eurų, kurie galimai buvo skirti pareigūnui kaip atlygis. 

Marijampolės pataisos namų pareigūnas sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Už tai gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.  

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų