Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas nariai Andrius Mazuronis ir Remigijus Žemaitaitis nutarė kreiptis į Generalinę prokuratūrą, kad ši pateiktų informaciją apie tyrimą dėl Valdovų rūmams skirtų lėšų panaudojimo teisėtumo bei viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimų.

Šie Audito bei Teisės ir teisėtvarkos komitetų nariai siekia sužinoti, ar Generalinė prokuratūra, remdamasi tyrimų rezultatais, neketina kreiptis į teismą, kad būtų taikytos laikinos apsaugos priemonės planuojamiems tolimesniems Valdovų rūmų statybos darbams.

Pasak „tvarkiečių“, taip jie reagavo į Audito komiteto pirmininkės Loretos Graužinienės išsakytas išvadas dėl neva sėkmingai ir be priekaištų toliau vykdomos Valdovų rūmų statybos. Toks visiškai naujas Audito komiteto pirmininkės pareiškimas, anot parlamentarų, ne tik papiktino, bet ir parodė, kad iki tol kartu kovoję, itin Valdovų rūmais domėjęsi ir kritikavę „darbiečiai“ staiga pakeitė savo poziciją ir ėmėsi palaikyti konservatorius.

„Vakar Audito komiteto išvažiuojamojo posėdžio į Valdovų rūmus metu jo pirmininkė teigė nebematanti šiame projekte nieko blogo, viskas vyksta sklandžiai, priekaištų Komitetas neturi, todėl galima toliau vykdyti statybas. Tokia pirmininkės Loretos Graužinienės pozicija mane kaip komiteto narį nustebino. Anksčiau mes visi vienodai šiuo klausimu domėjomės, patys radom nemažai pažeidimų, dėl kurių kreipėmės į atitinkamas institucijas. Buvusi Komiteto pozicija visiškai sutapo su mūsų frakcijos ir partijos nuomone, kad, aptikus tiek pažeidimų, šioms statyboms nebegalima daugiau skirti lėšų. Juo labiau, kad ir Viešųjų pirkimų tarnyba viešuosius pirkimus buvo nurodžiusi nutraukti. Tačiau dėl neaiškių priežasčių nuomonė buvo pakeista“, - teigė Audito komiteto narys A. Mazuronis.

REKLAMA

Parlamentarai pasipiktinę, kad, Generalinei prokuratūrai dar nebaigus tyrimo dėl tinkamai ar netinkamai panaudotų lėšų bei galimai neskaidriai vykdytų viešųjų pirkimų, neaišku, kaip toliau leidžiami statybos darbai. „Negana to, pats Premjeras ieško būdų, kaip padengti bendrovės “Panevėžio statybos trestas„ patirtus nuostolius“, - stebisi Seimo nariai. Jų nuomone, neturėtų būti leista ir toliau šiam projektui švaistyti milijonines valstybės lėšas.


Rašyti komentarą...
.
...
2011-11-04 11:43:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekas nieko netirs-kam dar kazkur kreiptis.gi zmones mato kaip dirba musu teisesauga.kur tik isipainioje politikai ar siaip pinigingi verslininkai viskas nutyla-ramu,niekas nieko netiria,bylos vilkinamos ir t.t.reikejo anksciau kreiptis o ne dabar kaip sitiek milijonu issvaistyta- gal 3-4 tokius rumus buvo galima pastatyti.
Atsakyti
0

S
Sima
2011-11-04 11:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai Tvarkiečiai! Gana vieną kartą žmones durninti su tais Valdovų rūmais!
Atsakyti
0

L
Lukas
2011-11-04 11:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aišku, Generalinė prokuratūra nebus suinteresuota išaiškinti visų aferų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų