Dėl Rokiškio sporto trenerio nužudymo teisiamas vyras kaltu neprisipažįsta: neprisimenu

Po beveik metų nuo sunkaus nusikaltimo Panevėžio apygardos teisme atversta nužudyto sporto trenerio iš Rokiškio byla. Prieš teismą stojo 1969 m. gimimo kaltinamasis, kuris toliau atkakliai laikosi savo – kaltu neprisipažįsta, nes nepamena, kas apskritai nutiko.

Į teismo posėdį pirmadienį atvyko nužudytojo žmona su dukra. Jame nepasirodė aukos motina, kuri mirė dar iki prasidedant teismui. Nukentėjusiąja pripažinta nužudytojo žmona su žurnalistais bendrauti nenorėjo.

Moteris su ašaromis akyse tik pridūrė, kad jai iki šiol yra per sunku apie tai kalbėti. Ji pabrėžė, kad žudiko asmeniškai nepažinojo. Pats kaltinamasis šiame posėdyje dalyvavo nuotoliniu būdu.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl Rokiškio sporto trenerio nužudymo teisiamas vyras kaltu neprisipažįsta: neprisimenu

Nusikaltimas spontaniškas

Kaltinimus palaikantys prokurorai teigė, kad žmogus buvo nužudytas ne sodyboje Rokiškio rajone, kur po kelių dienų rastas jo kūnas, o pačiame Rokiškyje. Tikėtina, kad kaimynystėje gyvenantys vyrai tą vakarą vartojo alkoholį.

Esą tik vėliau kaltinamasis pervežė aukos kūną į jam Rokiškio rajone priklausančią sodybą, kur pabandė jį paslėpti šalia esančiame miške. Teigiama, kad kaltinamasis neplanavo žudyti, viskas esą įvyko spontaniškai. Tiesa, pats kaltinamasis neprisipažįsta kaltu, jis sako, kad neprisimena įvykio aplinkybių.

Šios dienos posėdyje pasirodė ir žudiko artimieji – sūnus bei kitas giminaitis. Sūnus stebėjosi dėl nužudymo, nes juo tėtis rūpinosi, nors ir nemokėjo alimentų. Jaunuolis tėtį apibūdino, kaip labai gerą. Kitas giminaitis taip pat buvo nustebęs, kad vyras galėjo taip pasielgti.

Apie nužudymu kaltinamą vyrą daug informacijos nepateikiama. Žinoma, kad jis dirbo sezoninius darbus Švedijoje. Tiesa, buvo registruotas Lietuvoje, Užimtumo tarnyboje.

Kūną surado po kelių dienų

Naujienų portalas tv3.lt 2020-ųjų balandį rašė, kad Rokiškio rajone buvo rastas beveik prieš savaitę be žinios dingusio ir, kaip tada buvo įtariama, nužudyto sporto trenerio kūnas. Panevėžio apskrities policija tąkart pranešė, kad 1970-aisiais gimęs vyro dingo išėjęs iš namų.

REKLAMA

Dingęs vyras – Rokiškio ledo ritulio vaikų treneris Genadijaus F. Įtariamasis buvo sulaikytas tą pačią naktį, balandžio 17-ąją.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie trenerio dingimą: įtariamasis – vaikystės draugas, buvęs muitinės pareigūnas

Pasak pareigūnų, namiškiai trenerio pasigedo dar balandžio 15 dieną, kai pas pažįstamus draugus pavakare išėjęs vyras namo nebesugrįžo. Jo kūną, paslėptą miške, pareigūnai surado tik beveik po savaitės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų