Dėl dukros traumos bijo netekti vaikų: įžvelgė aukščiausio lygio grėsmę

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi trijų vaikų motina Lina. Moteris bijo netekti visų savo atžalų dėl vieno paprasčiausio nelaimingo įvykio, kuris nutiko dukrai svečiuojantis pas draugus. Jos mažametė dukra patyrė traumą, tačiau vaiko teisių tarnyba reagavo taip, tarsi smurtą vaikas būtų patyręs šeimoje. Dabar moteris bijo savo dukrą išleisti net į mokyklą, nes spaudoje ir televizijoje mirga pranešimai, kad vaikai paimami be tėvų žinios.

„Situacija visa prasidėjo balandžio mėnesį, kada stipriai nukentėjo mano dukrytė ir tai išaiškėjo tik dabar. Buvo atvykę vaikų teisės pas mus į namus, surašė raštą „Vaiko grėsmė šeimoje“. Tame rašte smurtas nustatytas kaip aukščiausio lygio grėsmė vaikui. Atsisakiau pasirašyti po tuo dokumentu, nes man tai atrodė absurdas. Tie žmonės, kurie mane pažįsta, žino, kad aš nė rykštės nesu paėmusi vaikams“, – pasakojo tris vaikus auginanti Lina.

Labiausiai Liną papiktino ir išgąsdino dviprasmiškas vaiko teisių tarnybos specialistų elgesys ir nenoras sakyti tiesą. Baisiausia yra tai, kad šeima nežino, kas vyksta ir kas jų laukia.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po dukros traumos bijo netekti vaikų: įžvelgė aukščiausio lygio grėsmę

„Man buvo paaiškinta, kad tai tik popierizmas ir pokalbio eigoje man jie paaiškino, kad pranešė įvaikinimo tarnybai. Paklausiau, kokiu tikslu tai buvo padaryta. Jie nukreipė temą ir man nebuvo atsakyta. Nežinau, ar be reikalo panikuoju. Tada atstovė paaiškino, kad supildys dokumentus, kad aš atsisakau pagalbos ir bendradarbiauti su vaikų teisėmis“, – pasipiktinimo neslėpė Lina.

Linos bendradarbė Ieva savo draugę laiko idealia mama ir jokios grėsmės jos namuose neįžvelgia.

„Šiais laikais auginti tris vaikus reikia daug stiprybės ir kantrybės. Kiek žinau iš pasakojimų, kiek esame kalbėjusios, ji nėra mušusi vaikų nė karto. Taip galėjo bet kurioje šeimoje atsitikti, bet ji jokios pagalbos nesulaukė. Dabar ji nežino, kas bus rytoj“, – draugę užstojo bendradarbė.

Linos mama Regina piktinasi, kaip jos duktė iš viso susilaukė vaiko teisių tarnybų dėmesio. Anot jos, daugiau nei akivaizdu, kad Lina gyvena tvarkingai naujų namų kvartale bei labai myli savo vaikus.

„Gi matėte, kaip Linutė gyvena, stengiasi dėl vaikų. Abudu dirba, stengiasi. Nė sapne nepagalvojau, kad gali šitaip atsitikti“, – stebėjosi Regina.

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų