tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos suvestinėje atsirado įrašas apie gruodžio 21-sios įvykį, kai į Šiaulių ligoninę buvo pristatytas vos 2020 m. gimęs mažametis.

Policijos suvestinėje atsirado įrašas apie gruodžio 21-sios įvykį, kai į Šiaulių ligoninę buvo pristatytas vos 2020 m. gimęs mažametis.

REKLAMA

Iš Šiaulių rajono atvežtas vaikas buvo paguldytas gydymui. Berniukas globėja (gimusi 1987 m.) paaiškino, kad mažametis susižalojo lipdamas į lovytę.

Prabėgo daugiau nei savaitė ir gruodžio 29 d. policijoje vis dėlto buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Už tai kaltu pripažintas asmuo gali būti baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

Šiaulių apskrities VTAS vedėjo Donato Žakario komentaras:

„Kiekvienas atvejis, kai susižeidžia ar kitaip nukenčia vaikai kelia nerimą. Apie jūsų minimą įvykį vaiko teisių gynėjus informavo policijos pareigūnai bei medikai. Vaiko teisių gynėjai jau bendravo su globėja, vertino vaiko situaciją. Šiuo metu yra pasirūpinta vaiko sveikta, jam užtikrinta saugi aplinka.

Primename, kad vaikai yra iš prigimties smalsūs ir judrūs, tad suaugusiųjų priežiūra yra labai svarbi. Svarbu, kad namų ir žaidimų vietų aplinka būtų pritaikyta pagal vaiko poreikius – saugūs baldai, žaislai, kiti daiktai, kurie nekeltų grėsmės susižaloti, nukristi. Vaikai pagal savo amžių gali dar nemokėti įvertinti pavojų ir susižeisti iš pažiūros įprastoje namų aplinkoje. Net ir trumpam nukreiptas dėmesys gali virsti nelaimingu atsitikimu.

Kilus klausimams kviečiame žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje Vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje. Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant bendruoju pagalbos numeriu 112.“

Ar galit nors vieną straipsnį parašyt be klaidų?
Jie gi ne žurnalistai, jie neraštingi verslininkai.
Lietuvoje kas dieną kartojasi Matuko istorijos. Kiek kvailių "dirba" ir gauna ministerijų pinigus, o situacija tik blogėja. Ministerijos kuria vis daugiau komisijų, policija nagrinėja ir dar kvailiau, kad siūlo pagalbą žudikams, smurtautojams.....
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų