Dainius Šalomskas apie pareigūnų trūkumą Vilniuje: atlyginimo nepakanka oriai gyventi

Prasidėjo rugsėjis, o su juo ir didmiesčių gyventojų vargai – eismo spūstys. Vairuotojai piktinasi, esą miesto valdžia gatvių beveik neplatina, o tik stato vis daugiau šviesoforų, riboja eismą. Tačiau eismo reguliuotojai nepatenkintus gyventojus kviečia pradėti mažinti spūstis nuo savęs – nustoti važinėti mašinoje po vieną.

Rugsėjis reiškia ne tik atostogų pabaigą, naujų mokslo metų pradžią, bet ir gatvėse didžiules automobilių spūstis. Miestiečiai gaišta laiką jose ne tik rytinio ar vakarinio piko metu, bet jau ir per pietus. Apie spūstis didmiesčiuose ir kaip išgyventi rugsėjį kalbamės tv3.lt studijoje su Vilniaus kelių policijos vadovu Dainiumi Šalomsku.

Pasibaigus vasarai Vilniaus gatvėse išaugo automobilių srautas, tuo pačiu, tikriausiai, padaugėjo ir pažeidėjų. Sakykite, kokia yra šių metų eismo įvykių statistika? 

Galime pasidžiaugti, kad metai tikrai saugesni. Eismo įvykių yra apie 15 procentų mažiau, žuvusiųjų – 9-iais vienetais mažiau negu pernai. 

Su kuo tai susiję? Su karantinu?

Tai galėjo būti viena iš priežasčių.

Daug kas atkreipia dėmesį, kad paskutiniu metu Vilniuje sumažėję kelių policijos pareigūnų. Kodėl taip yra? 

Nepasakyčiau, kad jų yra daug mažiau. Tikrai intensyviai dirbame, bet Vilniaus apskrities policijoje pareigūnų trūkumas yra, bet iš tikrųjų stengiamės apimti visą Vilnių ir apskritį. 

Sakote, kad pareigūnų trūksta. Su kuo tai susiję? 

Vilniuje yra pakankamai brangus pragyvenimas, o dabartinis policijos pareigūno atlyginimas nepakankamas oriai gyventi Vilniuje, todėl dauguma renkasi kitas apskritis. O į patį Vilnių sunkiau prisivilioti pareigūnus. 

Plačiau žiūrėkite „Dienos komentare“ viršuje.


Rašyti komentarą...
S
Situacija
2020-09-04 10:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai sutvarkė sistemą dėl kyšių, tai ir norinčių dirbti kelių policijoje kažkaip sumažėjo.
Atsakyti
-1

B
Bronius
2020-09-04 07:28:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima policijos darbuotojams kelti atlyginimus??? Lyg tai kiti nedirba.
Atsakyti
-4

k
kitas koldūnas
2020-09-03 19:53:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar korektiška prašyti oraus atlyginimo, kai pusė tautos gyvena NE oriai. Tad įdomu - Lietuvos pareigūnai su tauta ar ne???
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų