D.Grybauskaitės namas auga kaip ant mielių: štai dėl ko rankomis ploja kaimynai

Dalios Grybauskaitės namo Vilniaus pakraštyje statybos sparčiai juda į priekį. Prezidentė deklaruoja statybininkams jau sumokėjusi per 300 tūkst. eurų. Prezidentę naujose savo valdose jau matė ir vietos gyventojai, tad neslepia – džiaugiasi garsia kaimyne. Visą gyvenimą praleidę šalia dulkėto žvyrkelio, žmonės pagaliau sulaukė ir asfalto. Tad pažiūrėkite, kaip atrodo prezidentės namas.

Į prezidentės naujuosius namus veda štai šis ką tik nutiestas ir derva dar kvepiantis asfaltas. Vietos gyventojai mano jo sulaukę neatsitiktinai. Juk vos už kilometro namą statydinasi Prezidentė Dalia Grybauskaitė.  

„Visą gyvenimą be asfalto valgėme dulkes. Kaip pralėks mašina, nėra kuo kvėpuoti. Čia nėra miško, vėjas neša dulkes. Prasikankinome. Dabar bent dulkių nebėra“, - sako Bajorų gyventoja Marija.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D.Grybauskaitės namas auga kaip ant mielių: štai dėl ko rankomis ploja kaimynai

O štai ir pats Prezidentės namas – statybininkai pluša iš peties. Tiesa, likus kilometrui iki namo, kur baigiasi Vilniaus miesto riba ir prasideda rajonas, asfaltas netikėtai baigiasi. Vietos gyventojai sako čia jau matę ir pačią prezidentę.  

Kad statomas neeilinis pastatas, galima suprasti iš šios visą statybvietę juosiančios tvoros. Aplink statybose tokios tvoros niekur nerasite. Šią statybvietę kiaurą parą stebi ir vaizdo kameros.  Šalia – ir vadovybės apsaugos departamento pareigūnų budelė veidrodiniais stiklais.

Prezidentės valdos čia apima net du sklypus, iš viso 25 arus. Jai gali priklausyti ir dalis šio šalia statybos esančio miško. Praėjusių metų pabaigoje Dalia Grybauskaitė nusipirko šią žemę ir deklaravo už ją sumokėjusi 75 tūkstančius eurų.

Šio namo plotas siekia apie 300 kvadratinių metrų. Jame planuojama įrengti 5 kambarius. Statybos taip pat jau tuština Prezidentės sąskaitą. Atskirais mokėjimas po 70–90 tūkst. eurų skirtingoms statybos įmonėms ji deklaruoja jau sumokėjusi beveik tris šimtus tūkst. eurų. Iš viso šalies vadovė deklaruoja šioje vietoje išleidusi per 360 tūkst. eurų.

Nors prezidentė čia išleido didžiules pinigų sumas, nekilnojamojo turto rinkos ekspertai šios statybos nevertina kaip itin prabangios. Sklypo patrauklumą didina tai, kad jis atokioje, ramioje vietoje, šalia miško. Tačiau čia jau Vilniaus rajonas ir atstumas nuo miesto centro – apie 12 kilometrų.

REKLAMA

O taip namas turės atrodyti baigus statybą. Visgi ekspertas pripažįsta, kad pirkti asmeninį sau vienam skirtą 25 arų sklypą su 300 kvadratinių metrų namu šalia Vilniaus sau gali leisti nedaug lietuvių. 

Šį Bajorų parku pavadintą naują gyvenamųjų namų kvartalą vystytojai pristato kaip išskirtinių sklypų. Prezidentės kaimynais esą bus aukštas pareigas einantys bankų, informacinių technologijų įmonių darbuotojai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų