D. Grybauskaitė pabrėžia kiekvieno lietuvio pareigą

Lietuvai pasitinkant Konstitucijos 25-metį, prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžia pareigą branginti pagrindinį šalies dokumentą, kaip šalies stabilumo garantą.

„Mūsų Konstitucijai – 25 metai! Branginkime ją kaip mūsų valstybės demokratinių pamatų, stabilumo ir pažangos garantiją. Kartu su Konstitucija atlaikę visus iššūkius galime drąsiai žengti į naują Lietuvos valstybingumo šimtmetį“, – rašoma prezidentės sveikinime.

Trečiadienį minint Konstitucijos sukaktį, Prezidentūroje iškilmingai bus apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai, taip pat rengiamas minėjimas Seime.

Dabartinė Lietuvos Konstitucija priimta referendumu 1992 metų spalio 25 dieną.

Konstitucijos projektą prieš tai patvirtino Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas.

Tai vienintelė Lietuvos Konstitucija, priimta referendumu. Už ją balsavo beveik 81 proc. į referendumą atėjusių Lietuvos piliečių, iš viso „taip“ pasakė apie 1,5 mln. rinkėjų.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2017-10-25 08:41:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip LR Konstitucija buvo priimta referendumo balsų dauguma ,bet ar konstitucijos rengimo metu jos projektuotojai išaiškino poziciją jos gyventojams apie nemokamą mokymą ir gydymą, gal jau laikas keisti po ketvirčio amžiaus pagrindinį įstatymą pagal šiandienos situaciją?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų